Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztenciával összejö...

Inzulinrezisztenciával összejöhet a baba?

Figyelt kérdés
Több mint 5 éve babát szeretnénk. Minden vizsgálaton túl vagyunk a párommal. Szerencsére minden rendben, nagy baj nincs. Nekem van egy közel 10 éve fennálló pajzsmirigy alulműködésem, ami kezelve van természetesen. Az értékeim mindig jók. Illetve fél éve intulinrezisztenciát állapítottak meg nálam. Azóta tartom a diétát, sokkal jobban is érzem magam. Nagyon sokat javultak az eredményeim...szerintetek így, hogy minden kezelve van összejöhet a baba?
2019. márc. 2. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

próbálkozzatok.

vagy ha azt írjuk nem fog összejönni, akkor meg sem próbáljátok?

ne görcsöljetek rá, mert olyankor sosem jön. csinálj ovu tesztet és annak környékén lgyetek többet együüt, de csak lazán:)

sok sikert a babához:)

2019. márc. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze.


Nagyon sok IR-es nő van. Az utóbbi időben főleg.

Mégis van gyerekük.


Ajánlom az Aviva tornát :)

2019. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Hany éves vagy,? Neked néztek anti-müller hormont? Bocsi nem teljesen a kerdesre valaszolok, csak nekem pont tegnap csinaltak labort mindenfele hormonnal.

Amugy benne vagyok egy IR-es csoportban fb-on, nagyon sokaknak van babaja.

2019. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én is IR mellett estem teherbe (pajzsmirigy alulműködésem is van szintén). Volt egy missed ab-om, utána IR lett megállapítva, tartottam a diétát, stb. és egy év múlva jött a baba, most 28 hetes vagyok vele, és eddig minden rendben van.

Kitartás, menni fog!

2019. márc. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van és IR-t állapítottak meg, amire szedtem gyógyszert is. És ezek mellett PCOS-t és hormonális problémákat. Fél évre, hogy elkezdtem szedni a gyógyszereket, sikerült teherbe esnem. De azt hozzátenném, hogy rendszeresen sportoltam és betartottam a diétát.
2019. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akiknek sikerült a baba gratulálok! :)

Akkor van remény...


Nem, nekem még nem néztek Anti-müller hormonmont...

2019. márc. 3. 08:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 1 éve kezelték az alulműködést és 10 hónapja az inzulinrezisztenciát, mikor összejött a baba. Utóbbi anovulációt okozott, így a 10 hónap alatt előfordult, hogy volt ovum, akkor 28 naposak voltak a ciklusaim, de sokszor még így is kimaradt a peteérés és akkor 35 naposak voltak. Én amúgy 102 kiló voltam, ahogy megkezdtem az ir kezelést (diéta, mozgás, gyógyszer) 25 kg lement. Sokféle vitamint és étrendkiegészítőt is próbáltam, amit a teherbeeséskor szedtem: inofolic, eurovit multilong, D vitamin, vas, q-10. Szerintem a q-10 és az inofolic használt leginkább.
2019. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!