Timella11 kérdése:

3 napja késik viszont a tesztek negatívak! Lehetseges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk babát!nem szokott késni a mensim sőt előtte egy héttel mindig fajnak a melleim. 1jen kellett volna megjönnie de nem jött a melleim is aznap kezdtek el fájni emellett nagyon fáradt vagyok, émelygek sokat és sokszor sírok a semmin konkrétan.. Csináltam teszteket és negatívak..? Valaki van vagy volt már hasonló helyzetben?? Segítsetek légyszi mert eléggé el vagyok keseredve...

2019. márc. 3. 13:26
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nézd át a napi 100db ugyanilyen fölösleges kérdést...
2019. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű a stressz miatt késik
2019. márc. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bunkó válaszokra nem vagyok kíváncsi.. Egyébként ha ennyire idegesít a napi 100 hasonló kérdéssel együtt az enyém is kedves első kommentelő akkor nem kell kommentálni..
2019. márc. 3. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Vagy stressztől késik, vagy később fogant, ezért nem mutatja még ki a teszt.
2019. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármi lehet még. Nrkem elsőre 5.napon mutatta ki, nagyon halványan. Ma már 5 éves. Most már aznap kimutstta.
2019. márc. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet,hogy terhes vagy és korán teszteltél,de az is lehetséges,hogy csak késik,elvégre pár nap késés bármikor előfordulhat.

De ezek olyan nyilvánvaló dolgok,hogy tényleg teljesen felesleges kérdést kiírni miatta.

2019. márc. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta?
2019. márc. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!