Nem folyik ki, vagy nem is megy el?

Figyelt kérdés

Miután elélvez a férjem alig folyik ki sperma belőlem. Lehet, hogy el sem ment akkor?

Nektek is láthatóan kifolyik utána?


2019. márc. 7. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

VaN hogy jóval utána

( óra)

2019. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Viszont én nézetnék spermaképet

Lehet kevés neki az ondó

Van olyan is


1.

2019. márc. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahha valoszinuleg nagyon keves a spermaja.
2019. márc. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy vannak együttlétek amikor folyik, azaz látható jele van hogy elment, aztán van hogy semmi. Ilyen akkor is van ha kevés?
2019. márc. 7. 07:48
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem tudom, nekem mindig kifolyt, azonnal törölgetni kellett, mert minden olyan lett. Mi nem csináltattunk semmi vizsgálatot mert a második próbálkozós hónapban összejött a pici. Beszélj vele óvatosan, hogy őszintén mondja el, hogy elmegy-e ilyenkor? Ha kevés is, lehet nagyon életképes, összejöhet a baba, de ha nem sikerül, csináltassatok spermaképet.
2019. márc. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Belolem is mindig folyik, bar van amikor az elejen egy keves es majd egy idore ra jon ki a tobbi. Nem lehet az hogy olyankor jon beloled keves sperma ha azelott o mar konnyitett magan? Csak egy tipp..
2019. márc. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha néha kifolyik,néha meg alig akkor gondolom nem lehet hogy nem élvez el,mert az "alig" azt jelenti,hogy azért jön valami.Ha minden nap szexeltek akkor előfordulhat,hogy mennyiségre és minőségre is kevesebb sperma jön,vagy ha esetleg kiverte az nap,csak mondjuk nem köti az orrodra.
2019. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam rá, hogy kiveri, csak azt nem tudom mikor, mert ha munkából haza jön, mindig együtt vagyunk, tusolni is 2-4 percig szokott nyitott ajtónál...
2019. márc. 7. 11:06
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Akkor a munkahelyen intezi a dolgot vagy ejszaka mikor alszol. Viszont ha minden nap szexeltek akkor elofordulhat hogy nem termelodik annyi egyik naprol a masikra.

6os voltam

2019. márc. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
szia! Nálunk észrevettem, hogy nem mindig folyik ki belölem, és gyanakkodom arra hogy kevés néha neki, keveset is iszik, már többször szoltam hogy sok folyadékot igyon, most vettem vitaminokat neki ami serkenti a spermaminöséget és számát. spermiogrammja jo lett, de pl ha 1 hétig nem vagyunk együt akkor kevés a cucc ami kijön belöle, ha többször vagyunk együtt egymás után akkor több jön ki belöle ami furcsa!
2019. márc. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!