Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segítég! 3 hete volt laparoszk...

Segítég! 3 hete volt laparoszkopiam petefeszek ciszta miatt. Többi lent. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Az orvosom azt mondta hogy nem kell varni a probalkozassal. Hat mi nem is vartunk, csak masfel-két hetet. Most kellett volna megjonnie hetfon, de meg semmi. Fajt a mellem is meg a hasam is. Tesztet nem csinaltam meg, mert mindig olyan erzesem van mint ha megjonne.
2019. márc. 13. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Okes de mi a kerdes? Szerintunk mi? Terhes vagy -e? Kitudja.. Vard meg a menzeszt ha nem jon tesztelj ezt most mi igy a semmire nem tudjuk megallapitani mindenki annyit mond majd hogy lehet, vagy 50-50% igen is meg nem is. Kitudja.. tesztelj
2019. márc. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintunk mi ?

Kek az eg ?

2019. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi. Azt nem irtam oda,hogy baj e hogy probalkoztunk.
2019. márc. 13. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondták, hogy nem baj, akkor nyilván nem baj.
2019. márc. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van itt olyan aki atesett ilyenen?
2019. márc. 13. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Ha a doki aztmondja nem baj akkor miert idegen embereket kerdezel egy anonim oldalon? Ha ebben sem vagy biztos akkor a gyermekben miert? Elgondolkodtato
2019. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mert sok oldalon azt olvastam hogy varni kell 4-6 hetet
2019. márc. 13. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2szer volt ez a fajta mutetem mind a 2szer 6 hetet varni kellett a fertozesek miatt
2019. márc. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!