Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszeminációsokhoz szól a...

Inszeminációsokhoz szól a kérdésem? Sógornőméknél már vagy 5 éve nem sikerül a baba. Most volt az első inszeminációja.

Figyelt kérdés
Pajzsmirigyes meg IR-es is. Most az eredményei jók lassan már 2 éve. 5 probálkozás van az inszeminációbol utána jönne a lombik.De a bátyám már nem bírja idegekkel,mindig ez miatt van kettőjük közt a veszekedés.:( Mondta,hogyha nem sikerül ez vagy a második akkor elvál...Egyrészt megértem, egyreszt meg nem... Szerintetek van remeny? Kinek sikerult hamar?

2019. márc. 22. 12:11
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
7 éve vannak együtt
2019. márc. 22. 12:13
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Azért elválni kicsit túlzás. Remény mindig van, jöhetnék a sok "okos" tanáccsal, de nincs értelme. Először is mindenképpen a kapcsolatukat kellene rendezni, s azután visszatérni a babához. Kitartást nekik és mielőbbi gyermekáldást.
2019. márc. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
89%
Tesód helyében örülnék, hogy eddig nem jött össze a gyerek és beadnám a válókeresetet. Ilyen emberrel kutyát sem vállalnék közösen, nem hogy gyereket.
2019. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kijelentés után én már most elválnék. A bátyád a legalapabb elvárható szinten sem tudja tolerálni a stresszt. Mi lesz ha lesz gyerek és valami baja lesz, megbetegszik stb. Akkor is ilyen idegbeteg módjára fog reagálni?

Undorító ez a viselkedés, már bocsánat.

2019. márc. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Én a felesége helyében elválnék tőle. Ilyen emberrel kár gyereket vállalni. Másrészt még egy lombikuk sem volt... Egy inszeminációnak 10% esélye van, hogy sikerül. Ezt az orvosunk mondta.
2019. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk még inszemináció sem kellett a váláshoz. Két év próbálkozás után dobta be a törölközőt, hogy ennyi elég volt, pedig igazából neki a két év alatt csak egy spermavizsgálatra kellett mennie, minden mást én csináltam végig. Úgyhogy végighallgatva őt végül én kerestem elsőként válóperes ügyvédet.

Mostani párommal szintén két évet küzdöttünk, hogy teherbe essek, 4 inszem, műtét, mindenféle kezelés, készültünk a lombikra. Ő végig kitartott, biztatott, mellettem állt és már egy éves a gyermekünk, azóta is boldogok vagyunk. Utólag örülök neki, hogy az első férjemmel nem sikerült a gyerek, persze akkor ezt nagyon nem így gondoltam.

2019. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Hát ilyen kapcsolatba ne is jöjjön a gyerek... A válás szélén állnak... Szerinted mi lesz ha megszületik a baba és kialvatlanok, fáradtak lesznek?
2019. márc. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az offért. 6-os válaszoló, nagyon megható a történeted. :) Gratulálok, hogy végül sikerült és ilyen társ mellett! Megkérdezhetem, hogy a volt férjeddel mi történt?
2019. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Tesód világszemlélete a tipikus "Ha nem működik, akkor kidobjuk!"

Mi lesz ha a gyerek "nem működik" majd, mert sokat sír, mert mindig elkap valami betegséget, ha nem lesz olyan okos vagy szép, mint ő szerette volna? Otthagyja őket?

Ha a sógornőd ilyen lelkiállapotban csinálja a kezelést az csak még jobban ront az esélyeken. Sógoroméknak inszeminációval sikerült, de náluk is "csak" a másodikra jött össze, pedig náluk nem volt gond, de nagyon rágörcsöltek. Első inszem után végigizgulta a sógornőm az egészet egy idegroncs volt, másodikra elengedte a dolgot, inkább lekötötte a figyelmét és akkor sikerült. De mondom: náluk nem volt semmilyen testi probléma a háttérben, a második gyerek már spontán sikerült és nagyon hamar.

Remény mindig van, de a testvérednek is segítenie kéne ebben (és most nem arra gondolok, hogy leadja az "anyagot" és kész...) és meg kéne edzenie magát. Megpróbálhatnának egy párterápiát.

2019. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
87%

Már bocs, de min lehet ezen veszekedni?

Tesódnak meg nem túl magas az EQ-ja... :(


Nekünk 3 inszem volt. Most szintet lépünk és megyünk lombikra. PCOS, IR, Hashimoto és endo mellett... Reménykedünk.

2019. márc. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!