Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Babát szeretnénk de még nem...

Babát szeretnénk de még nem jött össze. Hogyan eshetek teherbe a legghamarabb?

Figyelt kérdés
13.- án és 14. -én voltunk együtt azután, amikor meg kellet volna lennie a menzeszemnek, akkor nem jött meg.16.-ára vártam azután egészen 23.- ig nem jött meg ilyen még sosem fordult elő és ma meg jött sajnos nagy görcsök stb. Hogyan eshetek teherbe a leghamarabb?

2019. márc. 24. 11:31
1 2
 1/19 anonim válasza:
93%

WTF???


Töröltetted a válaszomat, mert meg mertem kérdezni, hogy egyáltalán egészségügyileg alkalmasak vagytok-e a gyermeknemzésre?

2019. márc. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem én töröltem én aszt hittem,hogy te törölted nem is láttam a kommentot csak jelezte hogy van komment de mire rá kattintottam már 0 választ mutatott úgy hogy kérlek ha nem gond le irnád még egyszer?.
2019. márc. 24. 11:52
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Ugye tudod, hogy a legtöbb nő nem az első védekezés nélküli hónapban lesz terhes, hanem hónapokkal később?

Egyébként nincs titok. Ha mindkét fél egészséges, akkor előbb-utóbb jön a baba. Nincs semmilyen praktika erre.

Viszont ha nem jön meg a vérzésed, talán tesztelhetnél...

2019. márc. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%

16-ára vártad a meneszt, és előtte 13-án és 14-én voltatok együtt? Hát abból nehezen lett volna gyerek.

A teherbeeséshez sok mindennek egyeznie kell. Volt-e eddig szabályos ciklusod, tudod-e hogy van-e peteérésed?

Mióta próbálkoztok élesbe? Hány éves vagy?

Nem árt megnézni a hormonsorodat, és cukorterhelés se árt, mert sok esetben ezek állnak ma a meddőség hátterében.

2019. márc. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
100%ra egészséges vagyunk spirálom volt 2 evig asztán ahogy le került ez volt e honap 13 dikan bele is vágtunk a baba projectba de úgy latszik nem jött ösdze
2019. márc. 24. 11:57
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
De mire alapozod a 100% egészséget?
2019. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom mimor van petéresem lehet ciki :/
2019. márc. 24. 11:59
 8/19 A kérdező kommentje:
Orvos igazolta 23 eves vagyok :)
2019. márc. 24. 11:59
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
...az se biztos hogy van. Ha nem tudod, nehéz menet lesz. Egy kicsit olvasgatnod kellene a témában, mert látszik, hogy fingod sincs róla, hogy lesz gyerek, azon kívül hogy d.ugni kell hozzá.
2019. márc. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
Miért kéne tudnod, hogy mikor van peteérésed? Senki nem tudja, ha csak nem követi nyomon így vagy úgy. Ez még nem ok arra, hogy valaki ne essen teherbe. Egyébként pedig mivel a nők nem gépek, így nem mindig ugyanakkor van pontosan ovulációjuk, bármikor lehet a szokottól eltérés, tehát gyakorlatilag egy nő az egész ciklusa alatt bármikor lehet terhes. De mondjuk másfél hét próbálkozás után én még nyugiban lennék a helyedben, nem tudom min idegeskedsz....
2019. márc. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!