Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruáció nélkül teherbeesés...

Menstruáció nélkül teherbeesés? 7hónapja, miután abbahagytam a fogamzásgátlót, nem menstruáltam. A nőgyógyászom vizsgálja hogy ez mitől lehet, és azt mondta, nem is kell védekeznünk, mert így nem lehetek terhes.

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel, viszont azt álmodtam hogy kisbabánk lett.Ez előfordulhat? Menstruáció nélkül lehet peteérés?

2019. márc. 24. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, de sok csoda van
2019. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Az orvosod elég hülye. Mindig előbb van ovuláció, aztán menzesz. Szóval attól, hogy x hónapig nem volt, még valamikor lehet.
2019. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Áprilisban menstruáltam. Utána ev januárjában estem teherbe. Makk egészségesen született, most 5 éves nagy fiú. Hozzáteszem, hogy egyszer nem védekeztünk, nagyon vad éjszaka volt, elmaradt az óvszer használat. Pont eltaláltuk a kb évi egy peteérésemet. Úgyhogy, ha nem akartok babát, védekezzetek.
2019. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Derwer ***** válasza:
95%

A peteérés előbb következik be, mint a menstruáció.

Tehát lehetséges, hogy teherbe esel még az első újra megjövő menstruációd előtt.


Persze az orvos többet tud mint én, én csak logikusan gondolkodtam...

2019. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat. Lehet hogy jobban járok, ha csinálok egy tesztet :D
2019. márc. 24. 20:22
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Az orvosod sem piskóta, de te sem, már ne is haragudj.

Most tényleg csinálsz egy tesztet, mert azt álmodtad hogy terhes vagy? :D

2019. márc. 25. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem azért csinálok tesztet, mert azt álmodtam :D hanem azért, mert mivel több mint fél éve védekezés nélkül vagyunk együtt, és nem kizárt hogy terhes legyek, ezért meg szeretnék róla bizonyosodni hogy mi a helyzet :)
2019. márc. 25. 06:26
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Én 1 évig drasztikus fogyókúra miatt nem menstruáltam, nem védekeztünk, mert úgy voltunk vele, hogy nem gond ha jön a baba, és amúgy sincs menstruációm, majd pár hónap múlva fura tüneteim voltak, csináltam egy tesztet és pozitív lett. Azóta másfél éves a lányom.
2019. márc. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, de az még hogy azt álmodtad nem tünet. Ennél több kell.

Az orvosod egy debil. Ha ez igaz, hogy azt mondta, nem kell védekezni, úgyse lehet gyereked, cseréld le.

2019. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy kell lennie tüntetnek is. Hányingerem van mostanában, de az persze lehet mástól is. Mindenképp gondolkozom hogy váltok ezek után :)
2019. márc. 25. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!