Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akiknél már legalább fél éve...

Akiknél már legalább fél éve nem jön a baba, mennyire bírjátok lazán kezelni?

Figyelt kérdés
Néztek az ovulációt, számolgatjátok mennyi van a nem vártig, vagy el tudjátok teljesen engedni, hogy majd csak jön ha jönnie kell?
2019. márc. 26. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem foglalkoztam vele. Nem jött, nem jött, majd összejön a következő hónapban. Így álltam hozzá. Nem számoltam semmit, nem figyeltem semmit magamon, azt sem tudtam akkor még, hogy létezik egyáltalán ilyen, hogy ovulációs teszt. :D A 7. hónapban jött össze a kisfiunk. :)
2019. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Fèl èv az mèg nem sok idő.Kitartàs!
2019. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Elengedtem, következő hónapban jött, mar 26 hetes vagyok. Kitartást!
2019. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom elengedni!

7hetesen elvesztettem a babát, 8hónap "próbálkozás" után. Ennek már 4 hónapja 😕 Ovu teszteltem 2 hónappal ezelőttig.

Befejezten! Elegem van az időzített szexből.

Persze ebben a hónapban is számolgattam, izgultam a mensi előtti napokon. Ezzel annyit értem el h késett is pár napot. Nyilván a tesztek negatívak lettek. Ismét csalódás ért 😢

2019. márc. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gorcsosen is akartam, el is engedtem mar, az elmult 2 evben sok minden volt. Csak terhesseg nem. Most inszenibacionk can, kezdek lenyugodni. De a peteeres provlemam evvel nem fog magatol megoldodni. Szoval kb. Sehogy. :(
2019. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ment. 8 hónapja teszünk érte, nincs védekezés, de hőmérőzés meg ovu teszt sem. Nem jön és eddig végig csalódott voltam. Kétszer késett 1-1 hetet, akkor az azt követő vérzésem is más volt, tehát valószínűleg elindult, de nem maradt meg. Akkor úgy éreztem, hogy feladom, de mégsem tudtam igazán. Most már biztos vagyok benne, hogy ez az utolsó dolog, amiért tenni akarok a közeljövőben. Dolgozom, magamra szánok időt és elkönyveltem, hogy ebből nem lesz semmi. A nehezítő körülmény jelenleg a férjem, aki számon tartja, hogy mikor kell megjönnie, mikor jó együtt lenni és kérdezget. Ilyenkor ingerült leszek és elzavarom melegebb éghajlatra. Nekem mondja, hogy vegyem lazán, de ő figyeli a jeleket és időnként emlékeztet rá. Közben mosolyog, hogy most biztos. Hát rohadtul nem! És következő hónapban sem! Nem unja meg, de nálam elérte, hogy egyáltalán ne érdekeljen már.
2019. márc. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
6 évet vártunk az elsőre. Sosem görcsöltünk rá, nem szeretkeztünk úgy, hogy nem kívántuk, csak épp akkor kell, és nem is fogtuk vissza magunkat, ha épp nem 2 naponta akartuk, hanem akár napi 3-4x. Természetesen fogant meg, álomterhesség volt és álomkislány szüketett. 😊 A másodiknál ugyanígy nem figyeltünk, csak vártuk a csodát. Első hónapban megfogant. 😄
2019. márc. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bitang nehéz..

Kisfiam fél év után fogant, most viszont már másfél éve várunk a tesóra, sok idő telt el mire kiderültek a problemak, így kezelve vagyok de még várunk... En nem tudom elengedni és lazán venni sajnos, mivel gyógyszert is kellett szednem hogy egyáltalán megjojjon mindig tudom épp hol tartok a ciklusban, mikor kellene együtt lennünk kb és amióta rendszeresebb a menstruációm ovulációs tesztelek es amikor végre végre pozitív akkor a kötelező szex hát nem a legjobb .. De minden lehetőséget meg kell ragadnunk hiszen nagyon régóta vágyunk már rá. Pláne hogy körülöttünk mindenhol kisbaba vagy kismama van a rokonság es ismerősök között is. Nehéz bitang nehéz. 😖

2019. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 éve próbálkozunk az első babával. De mivel én már régóta vágyom rá, csak nem volt meg a körülmény, mikor 30 éves koromban belevágtunk természetesen rögtön akartam. Hónapokig ment a reggeli hőmérséklet mérés, ovu tesztek, vitaminok, gyógynövények, és a nem várt előtti héten 2 naponta terhességi teszt. Negatív eredménynél - és csak az volt - sírás, befordulás. Szóval, eléggé rá voltam pörögve. Aztán egy év után orvos, na onnantól lenyugodtam. Kiderült, hogy a férjemnél van a gond. A vizsgálatok nagyon elhúzódtak, már eltelt újabb egy év, és még mindig várólistán vagyunk. De ez az év teljesen más volt. Értékeltem, hogy még mindig csak ketten vagyunk, a szabadnapjaimon 10-ig alhatok, programokat, nyaralást szerveztünk, filmes és könyves bakancslistát írtam magamnak, új hobbit találtam magamnak, és egy darab tesztre se költöttem azóta. A vitaminokat is abbahagytam, inkább odafigyelek a táplálkozásomra. Már régóta jól kezelem amikor megjön, nem borulok ki amikor babakocsit látok, vagy ha újabb kolléganőm jelenti be, hogy terhes. (A családban, és a barátaimnak már úgyis mindenkinek 2-3 gyereke van.) Nem is emlékszem mikor sírtam utoljára, és nem csak emiatt, hanem akár más okból is. Érzelmileg úgy érzem megerősödtem, megedződtem. Teljesen elengedtem a dolgot (ebből is látszik, hogy mennyire nem ezen múlik.) Rábíztam magam, magunkat az orvosokra. Kétségem sincs, hogy lesz gyerekünk hamarosan. Ha eddig tudtam várni, mostmár tudok még egy kicsit.
2019. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 1,5 éve nem kopogtat a gólya. Az első fél évben nagyon rá voltam görcsölve. aztán pozitív lett a teszt, igaz halvány volt. Életemben nem voltam annyira boldog. Elkapkodtam az örömöt sajnos, mert kémiai terhesség volt. De legalább megfogant, ezen agyaltam utána. 1 év elteltével megkezdtük a kivizsgálásokat. Vérvételek, laproszkopós átjárhatósági, inzulinrezisztencia vizsgálat. Párom is volt, vele is minden rendben és velem is. nem tudjuk miért nem jön és ennél rosszabb nincs i szerintem. Mert van az a "kategória" aki beteg vagy épp gyógyszeres kezelést kap és meg van az oka, hogy miért nem sikerül. Vagy éppen el van záródva vagy pcos vagy ir vagy bármi más. De mi makk egészségesek vagyunk. Szedem az inofolicot, d vitamint és e vitamint a ciklus második felében és gravidát. Aztán vagy hogy gondolok egyet és tartok 1 hónap szüntete és nem szedek semmit.

Volt párszor, hogy a nem várt napján teszteltem, de nem voltam csalódott, mert éreztem, hogy nem sikerült, csak piszkálta a fantáziámat. (Jobb ha nincs otthon teszt :D )

Most Clostit szedek, ezt volt ez első kúra, de nem volt ovulációm, tüszőm viszont igen. valószínű ciszta lett vagy felszívodott. Tavasszal jelentkezünk be a Kaáliba és rábízom magam az orvoskra. És bízom benne, hogy az inszemináció lesz a segítségünkre. Talán annak örülök, hogy én 28 párom 29 éves, így nem vagyunk annyira későn és még van időnk....

2019. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!