Ha closti mellett negatív minden nap a teszt akkor nem volt ovulációm?

Figyelt kérdés

Sajnos végig negatív volt az ovu tesztem. 2 nap erős görcsölés, a 15. napon tegnap 22 mm-es tüsző, de ma estére elmultak a görcsök de a teszt ma is negatív :(

Járt már valaki így?


2019. márc. 26. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól használtad a tesztet? Nem ittál esetleg előtte? Este csináltad a tesztet?
2019. márc. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

2 éve használom már(sajnos) szóval tuti jól csináltam. Mindig este 6-kor mikor hazaérek és előtte 2 órán át nen iszok.

Eddig minden ciklusban potitív volt ezért sem értem.

2019. márc. 26. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia haaat érdekes :/

Ma hanyadik nap vagy? Bízzunk benne h a hirtelen pozitív lesz

2019. márc. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Clostil melett nekem sokáig negatív volt, aztán egyik nap hirtelen pozitív lett. De előtte meg olyan negatív hogy szinte nem is látszott a 2. csík 😄
2019. márc. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az idegesít igazából hogy amikor igazán görcsöltem akkor negstív volt és az uh-n (16. nap) ott volt még a domináns tüsző. Nem tudom mikor repedhetett.meg mert elfogyott a tesztem és fájni sem fájt onnantól a hasam.

Párom a 16. napomon elutazott szóval tuti nrem sikerünk mert a 13-14. napon voltunk együtt. :(

2019. márc. 28. 07:11
 6/7 anonim ***** válasza:

látsz erősödést a tesztek között? Nem lehet h kevés ideig volt csaak magas az lh csúcs, es az neked pont reggelre esett, délutánra meg már negatív lett? Csak tipp, állítólag ilyen is van. De sajnos olyan is hogy nem reped meg, hanem felszivodik (jobb esetben)

Mindenesetre sajnálom

2019. márc. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem erősödött :(

Köszönöm azért a válaszokat!

2019. márc. 28. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!