Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szegeden 2 egymást követő...

Szegeden 2 egymást követő napon történő inszem hogy zajlik? Bent kell maradnod? Andrológián kell bejelentkezni? A párodnak másnap is jönni kell vagy mintát hozol?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 06:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi szegediek vagyunk, nem kellett bennmaradni, délután haza lehetett jönni. Első és másnap reggel is jött a férjem, azt nem tudom, hogy hozott mintát is elfogadnak-e úgy, hogy nincs ott a férj. Logikusan végiggondolva szerintem azt nem lehet.

Mi 6x csináltuk végig, semmi eredményt nem hozott sajnos.

Kérlek majd írd meg mi lett az eredménye, jó lenne egyszer sikeres inszeminációról olvasni.

2019. márc. 28. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hazajohetsz, es ket egymast koveto nap csinaljak. Andrologian hetkoznap elore nem kell bejelentkezni, csak mentek reggel. Masnapra adnak egy kupat, otthonrol viheted. Nalunk ferjem munka elott beadta, a nonek csak 11-re kell mennie. Ha szombaton van az inszem, akkor elotte nap be kell jelentkezni mindkettoknek reggel.

Kedvesek amugy mindenhol.

Mikor lesz az inszem?

Sok sikert!

2019. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok,nem sikerült sajnos.
2019. ápr. 24. 05:42
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Mikor mentek legközelebb? Majd írj mi volt. Sok sikert!
2019. ápr. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Május közepén.Majd írok...
2019. ápr. 24. 17:22
 6/12 A kérdező kommentje:
Megvolt múlt héten a 2.inszem,de a párom eredményei nagyon rosszak lettek.Még peogeszteront se írt fel a doki.Viszont 2 napja fájdogál a hasam alja középen,remélem nem kaptam fertőzést vagy valamit.
2019. máj. 10. 10:55
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is szegeden volt a beavatkozas. Szinten iszonyuan fajt a hasam konkretan minden lepes ahogy razodott ket hetig mint egy kacsa ugy jartam 🤣 bar en progeszteront szedtem es fekudtem egy hetet utana itthon

Szoval szerintem normalis ez a fajdalom

Nekem amugy a 2.inszem sikeres lett most nyaron fognak szuletni az ebbol fogant ikerkisfiaim ugyh kitartast Neked 😊

2019. máj. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon gratulálok az ikrekhez és nagyon jó egészséget kívánok Nektek:)
2019. máj. 11. 19:05
 9/12 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött:( Nem sikerült a második sem.Viszont nézettem prolaktin szintet 475.Szedek rá már 2 éve 1 szem bromo-t.Akkor 600 körül volt.Szerintem ez magas még a babához.Lehet ezért nem sikerü...
2019. máj. 18. 19:40
 10/12 A kérdező kommentje:
Most 1-2 hónap pihi.:)
2019. máj. 18. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!