Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikerült? Sziasztok. Köszönöm,...

Sikerült? Sziasztok. Köszönöm, ha elolvasod.26 éves nő vagyok a párom 30 éves. Második hónapja próbálkozunk a gyermek áldással való kiserletezéssel.

Figyelt kérdés
Nem akarunk kifejezetten rá gorcsolni, hogy na akor mikor sikerül már. Bár én titkon rá vagyok és szerintem a páromat is izgatja kellőképpen, hogy mikor is lesz már vajon apuka. És már simogatja a nem létező gyermekünket, vagyis a hasamat . Na, de a lényeg a szexet nem akarjuk úgy igazítani egyenlőre még, toltottem le appot jelölöm a menstruációf és utólag az együtt leteket. És eskü nem szándékosan, de PO t úgy jött ki, hogy ovuláció előtt (következő menstruáció kezdetétől vissza számolva 14 napot) pont szeretkeztünk és előtte lévő 3. napon is. Holnapra nem várom a menstruációmat. Tudom holnap érdemes elsőnek tesztelni, de ugyan már hátha. :D és ateszt egy nagyon halvány, de második csíkot jelöl. Jajj én úgy megorultem. De vajon. Ropkodhetek az örömömben? Utánna csináltam egy olcsóbb tesztett is azon semmi nincs vagyis egy csík. Az olcsobbol van itthon még egy. Reggel első dolgom lesz, és holnap nem érek rá venni . A párom pedig nem akarom bele vonni meg, csak ha biztosan tudom. A kérdés : Nagyon halvány, de ott van (vagy csak bekepzelem? ) Sikerült?
2019. márc. 27. 19:37
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért. De telefonról gyorsan pötyögtem.!
2019. márc. 27. 19:41
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Próbálkoztok a kísérletezéssel? Aúúúúú.

Nem görcsöltök rá, csak titokban te,meg ő is.

Simogatja a hasad, mert ott a nem létező gyerek... hát, simogasson mást is, mert máshol is van.

2019. márc. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Azért ha két hónapja próbálkoztok az még nem túl sok, arra tényleg nem éri meg rágörcsölni.

A teszt dolog elég lutri, nem nagyon fogunk tudni mit mondani, ha halvány a csík akkor is terhességet jelez, viszont nem tudhatjuk melyik teszt volt hibás, csak ha tesztelsz újból. Erre más sem tud okosabbat mondani. Tesztelsz, kiderül.

2019. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Szia! Ha halvány a teszted, ismételj két naponta, ennyi idő alatt duplázódik a hcg. Ne görcsölj, tényleg nincs értelme 2 hó után :) drukkolok, hogy erősödjön a csík!
2019. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

Te jó ég! Mi lenne, ha rágörcsölnél? Őrület!

Tesztelni akkor érdemes, amikor kimarad a menzesz már pár napja. Most hiába mutat bármit is, lehet, csak kémiai terhesség és simán megjön időben, akkor meg csalódni fogsz és még jobban rágörcsölsz. Butaság, amit csináltok.

Aki nem görcsöl rá, az nem töltöget le appokat, meg nem írkálja, hogy mit, mikor, hányszor, hanem csak szexel önfeledten. Sokkal nagyobb az öröm, ha így sikerül, mintha hónapról hónapra csak a görcsös várakozás van.

2019. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb teszt valószínűleg nem olyan érzékeny, így lehet hogy holnap sem fog mutatni semmit. Két nap múlva ismételj
2019. márc. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!