Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Egy hét múlva lesz laparoszkóp...

Egy hét múlva lesz laparoszkópiás műtétem. Kicsit félek tőle. Akinek volt, le írná milyen?

Figyelt kérdés
2019. márc. 29. 05:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb ami történhet, ha már műteni kell. Utána csak minimálisan fáj, nem maradnak csúnya nagy hegek, szóval nem kell félned.
2019. márc. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semennyire nem volt megterhelő, fájdalmas sem igazán. Az első 2-3 napban volt kellemetlen érzés az alhasamban, meg a vállamnál feszített a gáz, de ennyi. Simán sétálgattam műtét után már 1 órával a kórház udvarán. Akkor nekem nem tudták megnyitni a petevezetékeimet, így csak diagnosztikus beavatkozás volt.

1 hónap múlva lesz nekem is újra lapar.-om, de az már operatív lesz, de egyáltalán nem félek tőle, mert pozitív csalódás volt az első ahhoz képest, amire számítottam - ellenben a császárral, ami a kettő között volt...

2019. márc. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2019. márc. 29. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Januárban műtöttek. Átjárható voltam, de endometriumot találtak.

Az első 4 nap rettentően fájt sajnos meg az első kb 24 óra míg ki nemvették a csövet. Ugy sétáltam mint egy 100éves és nem tudtam kiegyenesedni. Alvás 1 hétig szigorúan háton mert nem tudsz oldalra fordulni. Ez nekem szörnyű volt....🙄

A hegek szépen gyógyultak de látszanak még eléggé, viszont ez nem zavar. Büszke vagyok rájuk 🙂

Vissza tekintve megérte mert így rudom hogy az egész kismedencémet átnézték és átjárható vagyook.

Kitartás! És írd meg mi lett az eredmény:)

2019. márc. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.8-án műtenek.

Meg írom mi volt. 😊

2019. ápr. 1. 09:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, megírnád milyen volt? :)
2019. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap műtötek.

Reggel 7 re kelet bejöni. Kaptam infúziót. Délben vitek a műtöbe, előtte kaptam nyugtató injekciót.

2 óra után hoztak vissza.

Altatás kőzbe katétert is kaptam.

Nekem fájt de kaptam fájdalom csilapitot.

Este mozogni kellet, az rossz volt. Szédültem.

Ma reggel vették ki a katétert. Elvileg ma mehetek haza.

Kicsit fezit, rossz mozogni.

2019. ápr. 12. 06:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!