Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menzesz van, peteérés nincs?...

Menzesz van, peteérés nincs? De hogy?

Figyelt kérdés

Mi miatt marad el a peteérés mikor van magától jelentkező menzesz?

Miért nem függ össze a kettő?


2019. ápr. 2. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

Szia! Én alig hallok olyanról hogy ha egyikben probléma van, akkor a másik normális lenne.


Esetleg ha rossz minőségű a pete, vagy elsorvad stb. Viszont rendes pontos ciklusnál kell lennie közepidőben olyan hormonváltozásnak, ami a pontos menstruációs ciklus kialakításában is szerepet játszik.


Inkább olyanról szoktam hallani hogy peteérés ritkán van és össze vissza ugrál a menstruáció. Egyszer megjön egyszer nem jön stb. De ilyenkor is szokott jönni a baba.

2019. ápr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy miért van nem tudom. Nálam ez a helyzet. Tökéletes, szinte óramű pontos menzesz, de a peteéréssel gond van.
2019. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudtok a gondról?
2019. ápr. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Rendszeres menstruáció mellett nagyon ritka, hogy nincs ovuláció. Ha valaki nem ovulál, akkor általában rendszertelenül van vérzése.
2019. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a kivizsgálásokkor tudtam meg. Egyébként lehet, hogy van ovuláció, csak nem nő meg megfelelő méretre a petesejt. Ezért csinálunk most stimulációt. Így 18-19 mm-esre megnő a 11-12. napra.
2019. ápr. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. Jó pár éve szabályos 33 napos ciklusaim voltak. Aztán kiderült, hogy IR miatt nem ovulálok (luteális időszakban minimális progeszteron) . Aztán ahogy kezelve lett az IR és javultak az értékeim és “felborult” a ciklusom. Azt kezdtem észrevenni, hogy ha “sikerült” adott hónapban ovulálni, akkor 28 napos volt a ciklus, ha nem, akkor visszatért a 33 napos. 10 hónapba telt míg helyreállt és sikerült a baba is.
2019. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!