Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Spermavizsgálat eredményben...

Spermavizsgálat eredményben segítség?

Figyelt kérdés

5 napos megtartóztatás utáni anyagból:

Elfoly. idő: 30 perc

Ph:8

Össz mennyiség:3,5ml

Spermium conc: 25mill/ccm

Össz spermiumszám:87,5mill

Motilitás: progr. motil:5%

nem progr.motil:40%

amotilis:55%


WHO 5


Kis valószínűséggel okozhat terhességet..


Ilyen eredménnyel esetleg tapasztalatok?

Profertil-t kell szednie a páromnak.



2019. ápr. 3. 23:44
 1/8 Derwer ***** válasza:
100%

A mennyiség, a sperma szám okés.

De csak 5% mozog jól, ami nagyon kevés.


Nekem volt a papiron max/min érték is...

De az utolsó mondat elmondja amit el kell, mégha nem is jó dolgot .

2019. ápr. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. hát igen.. de hát ha esetleg valakinek van pozitív tapasztalata.. eléggé elvagyok keseredve.. :(
2019. ápr. 4. 00:37
 3/8 Derwer ***** válasza:
100%

Az összes szám, csak statisztika, egyetlen spermium is elég a megtermékenyítéshez, így persze összejöhet.

Ugyanakkor _jelenleg_ a megtermékenyítésre csekély vagy méginkább elenyésző az esély.


A felírt gyógyszert ki kell próbálni, és megnézni, hogy mennyit segít. Lehet semmit, lehet sokat.

Sajnálom, most a gyógyszerben kell bíznotok és követni a doki javaslatait.

2019. ápr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ez már három hónapos kúra utáni eredmény.. első körben csak 1-2 darab mozgó sperma volt a többi az nem is mozgott.. meg 52mill volt az össz spermiumszám. Úgyh hatásos csak hát még így is kevés.. :(
2019. ápr. 4. 07:13
 5/8 Derwer ***** válasza:
100%

Ha nálad rendben vannak a dolgok, akkor lehet a szerencsében bízni .

Vagx Lombikozni,


De persze a doki mondja meg, ez a részemről csak vélemény, nincs képzettségem.


(Nálunk az asszonynál volt gond, de azt belátható időn belül sikerült helyre állítani. Ettől függetlenül még az elej N bemérettettünk engem is )

2019. ápr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nálunk nálam kezdtük,de minden ok. Én nem is gondoltam volna h ekkora baj lehet egy férfinál is. Vagyis inkább úgy írom h pont nálunk is. Úgy nem gondoltam bele sose. Hát mindegy majd lesz valahogy.

Nálatok akkor minden rendben lett? Lett azóta család? :)

2019. ápr. 4. 09:46
 7/8 Derwer ***** válasza:
100%

Igen, egyre több a férfiaknál a probléma, csak persze a köztudatban nincs benne, mert a női oldal sokkal komplexebb, sokkal több minden mehet félre. (no meg a férfiúi büszkeség persze....)


Nálunk nemrég megfogant a kicsi, most épp konstans másfél hete van rosszul a feleségem vele... (első trimeszter)


Ha nálad minden rendben, akkor - ha majd tényleg lombik is lesz belőle -, legalább a bonyolultabb rész könnyebben mehet. (beágyazódás és társai)

2019. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nahh gratulálok :) Hát nekem már van egy előző kapcsolatból gyerek,úgyhogy kitartás a párodnak :)

Hát igen azzal nem lenne úgy gond,de jobb lenne természetes úton. Na majd lesz valahogy. Köszönöm a válaszaidat :))

2019. ápr. 5. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!