Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Milyen hosszú egy ciklusod...

Milyen hosszú egy ciklusod fogamzásgátló nélkül? Igaz, hogy ha hosszú, akkor valószínűleg nincs is ovu?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 6. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
32-37 nap az átlag. De volt már 45 napos is. A lassan fél éves kislányom itt szuszogja át éppen a délutáni pihijét mellettem.
2019. ápr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ööö 30-31 nap

hát ha nem lenne akkor kérdés hogy jött össze a 3 gyerek :D


am barátnémnak 45 napos a ciklusa - vicces hogy ö mind a két gyereket 44 hétre szülte :DDD lévén a dokik számítási módszerei 28 napos ciklusra van kalibrálva - konkrétan meg 39 hetesen szült ..


neki 2 gyereke van szinte azonnal össze jött neki ahogy nekem is

2019. ápr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit nevezel hosszúnak?

Orvosom szerint 20-40 nap rendszeresnek számít.

De van akinek 50 vagy 80 napos is van, meg hallottam száz-akárhány napos ciklusról. Na ott valamilyen hormonális gond van, és ovu sincs nagy valószínűséggel.


40-pár napos is beleférhet.

Mindig az adott nő helyzetét kell nézni és vizsgálni.

Hőmérőzéssel kiderülhet könnyedén, hogy van-e peteérés.

2019. ápr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ugye "tankönyv szerint" 28-35 napos kell legyen, és sok helyen olvasom ha ennél több, akkor valószínűleg ott nincs rendszeres peteérés.
2019. ápr. 6. 12:33
 5/10 anonim ***** válasza:
38-50 nap között mozog a ciklusom.Egy lányom és egy fiam született.Nekem is mondták, hogy mivel átlagba 40 nap feletti a ciklushosszom előfordulhat, hogy nincs peteérésem, de szerencsére bizonyíthatóan van.:) Más kérdés ,hogy pld nehezebben jöttek össze.Hosszabb idő alatt, mint mondjuk annak aki minden hónapban menstruál.
2019. ápr. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem a lányom után 35-36 nap lett, mikor letettem a bogyót, nagyon könnyen és gyorsan sikerült a kisfiunk.
2019. ápr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Miután letettem a gyógyszert kb másfél év alatt állt be 33-35 naposra a ciklusom. Előtte volt 50-60 napos is, de mivel jártam dokinál egyéb panaszok miatt, ott ordított UH-n, hogy van peteérésem ennek ellenére is, szóval ez nem törvényszerű.
2019. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jelenleg 40-60 nap között változik, de volt már 120 felett is.
2019. ápr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Èn most vagyok az első tabletta mentes hónapban.2hónapig szedtem.De a második levèlből mèg volt 5szem mikor vèreznibkezdtem.Innen 30napra jött meg újra.Èn is kèrdeznèk.Az első tabletta mentes hónapban a 17 napon szerintem volt peteèrèsem ès utána 15nappal meg is jött.Most múlik a menzeszem de a melleim olyan furcsák,forroak.Csináltam tesztet ami negatív.Szerintetetek ha utoljára marcius 4en volt sex es volt utana peteeres es meg is jott es a teszt is negativ akkor csak nem lehetek terhes.Koszi ha valaszoltok
2019. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagy terhes ha március 4 óta nem volt szex, a teszt negatív és még is jött.
2019. ápr. 12. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!