Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezzel a sperma eredménnyel...

Ezzel a sperma eredménnyel sikerülhet a spontán teherbeesés?

Figyelt kérdés
[link]

2019. ápr. 9. 16:07
 1/10 Derwer ***** válasza:

Persze lehet, elvégre egyetlen egy jó is elég.

Ott vannak a referencia értékek és ezek alapján azért nem sima ügy. (Nem is reménytelen)

Lehetne több az ossz sperma szám. Illetve ami nagyobb gond hogy kevés a jól mozgó sperma szám.


Szerintem egy kis vitaminnal és odafigyeléssel a referencia értékekre lehetne turbózni mindent.


No persze nem én vagyok az orvos, csak én is bemérettem magam.

2019. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi hasonló eredménnyel 2 éve várunk a babára. Lombikot javasoltak, most várólistán vagyunk. De azért minden hónapban rajta is vagyunk, meg a férjem szed vitamint (attól nőtt a mennyiség), mert sose tudni.

Mióta próbálkoztok?

2019. ápr. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit az első válaszoló írt, hogy egyetlen egy is elég a megtermékenyüléshez, az nem teljesen így van, mert több százan kell, hogy elérjék a petesejtet, és közös erővel betörjék a falát. Aztán persze csak egy jut be rajta. De egy darab kevés hozzá.
2019. ápr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Illetve az ICSI lombikhoz elég egy darab jó minőségű is. De spontán teherbeeséshez sajnos nem.
2019. ápr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérlek, világosítsatok fel, mert lehet rosszul értelmezem. Ha a mintában 136-140 millió spermium van, miközben a normálérték 39 millió, az miért nem jó? Százalékban kevesebb mozog jól, de a jól mozgók száma is majdnem 40 millió, ami olyan, mintha a normál érték tökéletesen mozogna. Mit értek féle?
2019. ápr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Derwer ***** válasza:

Úgy néz ki, valamit benéztem. :S :(

Valóban magas az össz létszám, csak a jól mozgók száma alacsony. (abszolút értékben jobban néz ki)


Bár ez a mozgásképtelenség szerintem továbbra se elhanyagolhat mértékű gond.

2019. ápr. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

140M van összesen, ennek csak a 8%-a normál alakú, és csak a 35%-a mozog rendesen. Összesen 3.9M megfelelő van.

Nálunk első mintában 600e volt teljesen megfelelő kinézetű és jól mozgó, a másodikban 4.4M (3 hónapos vitamin kúra után). Nekünk egyértelműen lombikot javasoltak.


Kérdező, nektek mit mondtak rá? Hogy elég lehet spontán teherbeeséshez is? Vagy inszemhez?

2019. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondott az orvos semmit.Elküldte páromat még 1-2 vizsgálatra mert a prolaktinja is a határérték duplája volt,de az egyik vizsgálatra majd csak nyárra kapott időpontot.Azt mondta az orvos ha megvan minden vizsgálat majd akkor ír fel bármit is
2019. ápr. 12. 07:01
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó,milyen vitamint szedtetek hogy ennyire sokat javult a sperma kép?
2019. ápr. 12. 07:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi újság, Kérdező? Hogy alakult?
2020. febr. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!