Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan állt hozzá a párotok...

Hogyan állt hozzá a párotok az andrológiai vizsgálathoz?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvasom mostanában, hogy nehezen jön össze a baba,de a férfi addig nem megy vizsgálatra amíg a nő nincs kivizsgálva, pedig a férfival kellene kezdeni,mivel ott egyből kiderülhet a gond,a nőnél elég összetett a kivizsgálás. Nektek hogyan állt a párotok a vizsgálathoz? Az első babánk is nehezen jött össze, úgy néz ki a másodikkal is ezt az utat kell bejárnunk sajnos, mondtam a páromnak hogy kértem időpontot mindkettőnknek kivizsgálásra, szerencsére egyből mondta hogy rendben induljunk neki,nincsenek kérdések,miértek,aminek nagyon örülök,úgy érzem nem csak én akarom ezt az egészet hanem partner ebben. Tudtok olyat esetleg ahol a férfi nem volt hajlandó elmenni kivizsgálásra?
2019. ápr. 9. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Tudok. Egy bnom parja nem volr hajlandó. Sok ido utan lett egy fiuk.

Az en parom is elment siman hiszen barkinek lehet problemaja.

2019. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem egy ertelmes, felnott ferfi teljesen termeszetesen es normalisan kezel egy ilyen helyzetet.

En tobbszoros vetelo vagyok es egy ket teszt utan a reprodukcios klinikan mondtak hogy a ferjemet is behivjak hogy adjon le mintat. Elkisertem, poenkodtunk az egeszen jokat nevetunk, de foleg akkor mikor kiderult hogy kiemelkedoen jok lettek az eredmenyei. Gyakorlatilag eladhatnam tenyeszbikakent 🤣 ezen is nagyokat rohogtunk, mondta hogy bekeretezteti a papirt es kiakasztjuk a nappaliba. A viccet felreteve szerintem csak egy buta es eretlen ferfi csinalhat ebol gondot es utasit vissza egy ilyen vizsgalatot.

2019. ápr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk magától nem ment el,csak a meddőségi kivizsgálás folyamán.Végül magától jött a pici.
2019. ápr. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Mi hamar be jelentkeztunk meddőségi kozpontba, így egy év sikertelen próbálkozás után azonnal lett idopont új és kaptuk mindketten a beutalokat kivizsgálás hoz, így mi párhuzamosan csináltuk. Úgy állt hozza, mint egy bármilyen szűrővizsgálathoz.
2019. ápr. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Miután engem már egy éve vizsgálgattak súlyos pénzekért és semmi rendellenességet nem találtak, szóba került, hogy a férjem is menjen el vizsgálatra. Először azt mondta, hogy természetes, elmegy. Magánúton lett volna az egész. Húzta hetekig, majd hazaállított egy hangfallal. Kétszer annyi volt, mint a vizsgálat ára. Hozzátette, hogy neki semmi baja sincsen úgyse, így nem dob ki annyi pénzt feleslegesen. Tudomásul vettem, hogy ezzel burkoltan közölte: nem is akar annyira gyereket...
2019. ápr. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi több, mint egy éve próbálkozunk a férjemmel. Januárban jelentkeztünk meddőségi centrumba, szó nélkül ment a beutalóval bejelentkezni. Mi is végig vicceltük az egészet, ezt szerintem csak így lehet. Biztos nem könnyű nekik maga a "művelet". Az igazság az, hogy ő az elejétől mondta minden egyes sikertelen hónap után, hogy higgyem el, nála van a baj, de én mindig csak nyugtattam, hogy még csak néhány hónap telt el, ne mondjon ilyet. Sajnos a vizsgálatok végén kiderült, hogy valóban nála van a gond nagyobb része, nálam csak egy pici, de a kettő miatt nem sikerül teherbe esnem. Most neki is folyamatosan menni kell nézetni, nekem is. Reméljük hamarosan sikerül. Szerintem egy férfi, aki valóban szeretné a babát, annak eszébe se jut ellenkezni. Nem is értem az ilyet. Valóban nem egy kellemes szituáció, de aki látja a nő küzdelmeit és kudarcait mire oda kerül a sor, hogy neki kell menni, az szerintem kisujjból "kirázza" a nő, a kapcsolatuk és a leendő családja miatt.
2019. ápr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kivizsgálásunk párhuzamosan ment. Mindketten akartunk babát, így szó nélkül mentünk a sokszor nem kellemes vizsgálatokra.
2019. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy többségben vannak akik mentek szó nélkül :) sajnos ismerek olyan párt ahol inkább nem ment a férfi,csak a nő volt a hibás hogy biztos miatta nem sikerül,és ismerek olyat is ahol a férfi kezdeményezte hogy menjenek a kivizsgálásokra. A párom is szó nélkül megy szerencsére, nálunk is mindkettőnknél van egy kis gond,így lehet hogy könnyebb elfogadnia, nem csak ő a "hibás". A férfiak olyan nehezen dolgozzák ezt fel én úgy veszem észre, ha náluk is van gond esetleg. Köszönöm mindenkinek hogy írtatok :)
2019. ápr. 10. 11:10
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyesbbítsünk - ezt azok a férfiak dolgozzák fel nehezen, akiknek nincs vagy nem elég magas az (érzelmi) intelligenciájuk. Az ilyen pasik akik még a kutyájukat sem ivartalanítják, mert kb a kutya golyóit a sajátjukkal azonosítják... Viccet félretéve, egy intelligens, érett, felnőtt férfi ebből akkor sem csinál ügyet, ha kiderül, hogy ott hibádzik a történet. Hisz nem tök mindegy ki miatt nem jön össze? Együtt kell megoldani. Ahol erre meg nincs összefogás és inkább csak széthúzást szül, ott jobb hogy nem jött a gyerek, mert akkor a későbbiekben jött volna ki, amikor már egy kisemberért felelős a pár...
2019. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
5. hozzászóló vagyok, utolsó válaszadóval maximálisan egyetértek. Esetünkben például jobb is, hogy kibukott a dolog és ha burkoltan is, de kommunikálta felém, hogy valójában mennyire nem akar gyereket... Más kérdés, hogy mennyire csalódott voltam, hiszen nem így indult a történet. Nézem a pozitív oldalát, hogy alaposan ki lettem vizsgálva. Kérdező, Nektek sok szerencsét kívánok!
2019. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!