Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kisbabát szeretnénk de nem...

Kisbabát szeretnénk de nem akar összejönni. Ötlet? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Párommal régóta tervezzük a babát. Védekezés nélküli együttlétek már lassan egy éve. Orvosnál voltam vérvételt csinált azt mondta minden rendben. Pár napja volt pecsètelö vèrzèsem kb 2 napig tartott ès 9 napom van kb a kövi mensziig. A test hömèrsèkletem magas mèg a pàrom is megjegyezte.. ezen kivül semmi szokatlan jel. Gondolnèk terhessègre, da annyira szeretnèm a babàt, hogy fèlek bemesèlem magamnak. Esetleg valaki jàrt hasonló cipöben, hogy nehèz volt a teherbeesès? Illetve mit tett annak èrdekèben, hogy sikerüljön. L/23

2019. ápr. 11. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Esetleg több vizsgálat? Nem vagyok jártas a témában annyira, viszont sok fajta vizsgálatról hallottam, hogy egy év próbálkozás után már ajánlatos, ha nem sikerül. Párod és a te részedről is. Hátha azokból kiderül, mi az oka a sikertelenségnek. Sok sikert nektek!
2019. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnal, vervetelt csinalt azt mondta semmi problema csak turelmesnek kell lennem, tobb vizsgalatot nem is igazan akart csinalni. Azzal magyarazta vannak akik eveket toltenek a probalkozassal semmi gond es megse sikerul. Majd kiderul. Koszonom a valaszt:)
2019. ápr. 11. 23:32
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 évet vártunk az elsőre, természetesen fogant ő is és a testvére is.
2019. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ketess rá itt vagy google-ban, hogy mik lehetnek a meddőség leggyakoribb okai. Szerintem következőnek a párodat érdemes kivizsgáltatni, de sajnos egy "mezei" vérvétel neked sem zárhatott ki mindent (pl. elzáródott pezevezeték, trombózishajlam). De olyan is van, hogy semmit nem találnak és marad a türelem (viszont hiába vagy türelmes, ha mégis oka lenne).
2019. ápr. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Parom tokeletesen rendben van surun jar kivizsgalasra alapbol es 2 gyerkoc apukaja 30 evesen :)
2019. ápr. 12. 06:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Hááát,nem szeretnélek még bíztatni,de nem bírom ki,h ne válaszoljak.

Igaz,mi csak néhamy hónapig próbálkoztunk a parommal,de nekem vhogy így kezdődött. Magas testhő,és m8ndig melegem volt,pedig amúgy fázós vagyok. Gondoltam,biztos azért,mert nemsokára megjön. Aztán meg is feledkeztem...

Kb vmikor 1-2 hetes késés közt csináltam tesztet,pozitív lett.

Szerintem ne görcsölj rá a témára. Ha jönni akar a baba,jönni fog. Drukkolok!

2019. ápr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
21 voltam mikor eldöntöttük babát szeretnénk , na most,minden alkalommal amikor -pé m volt napot csináltuk 6 hónapig, gyertyapóz, fekve maradtam, egy csomó trükköt ki próbáltunk a fél év alatt !! Aztán azt mondtam álljunk le,nyugodjunk le jön majd ha jönni akar ez volt 2017 márciusában,akkor meg is jött rendesen abban a hónapban, aztán 2017 ápr. 29 pozitívat teszteltem pont a születésnapomon! A második babánál már nem stresszeltunk rá 2019 Januárban döntöttünk h jöhet a kistesó, március 11 -ediken pozitívat teszteltem! A lényeg az hogy ne stresszeljetek rá, jönni fog magától. Minden jót nektek! És bocsánat a hibákért!
2019. ápr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek a hozzaszolast! Azt hiszem nekem is ez a problema, hogy rastresszelek.. elkepeszto sok tesztet vettem az elmult egy evben es kepes voltam elhinni mindig, hogy terhes vagyok. Vannak viszont hetek amikor lenyugszok es magammal foglalkozok eljarok futni vagy baratnokkel, hogy ne ezen jarjon az eszem. Viszont almodni olyankor mindig babaval almodok mintha igy nagyon melyen nem tudnam elengedni. Aztan a parom felhozza a temat mennyire varja hogy legyen kozos babank es kesz vege. Ujra stresszelek. Egyebkent a parom tokeletes, mert segit nyugodtnak maradni es tamogatni, hogy nem lesz semmi baj. Negativ tesztek utan teljesen depis vagyok. Tudom sokan vagyunk ebben a helyzetben es valahogy mindf azt olvasom a legnagyobb oka a stressz amiert nem jon a baba. De fogalmam sincs mivel tudnam “ elengedni “ a temat es igy allni hozza, ha ez minden amire vagyok es ami jelenleg hianyzik az eletembol.
2019. ápr. 12. 10:07
 9/12 anonim ***** válasza:
1,5 éve próbálkozunk és minden vizsgálatom megvan és páromnak is. Laparoszkópos átjárhatósági, vérvétel, inzulinrezisztencia vizsgálat, endokrinológus, spermavizsgálatok, étrend kiegészítők, terhesvitamin, inofolic, havi több 10 ezer ft. Konkrétan ezen mosolygok néha, hogy 1,5 éve szedek terhesvitamint :D Most hagytam abba mindent, mert teljesen felesleges. Egészségesek vagyunk és nem jön a baba. Nem stresszelünk rá, éljük a mindennapokat, utazunk, kirándulunk. Annyi, hogy ovu körül tesztelek, hogy lássam mikor van ovum és azokban a napokban próbálunk többet együtt lenni, de ez nem jelent semmit, mert így sem sikerül. Én lassan elkönyvelem, hogy mi ketten maradunk örökre, mert nem tudok sajnos már máshogy gondolkodni. Az első időszakban, mindig sírtam mikor megjött. Már meg sem lep....
2019. ápr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Miota nincs menszin minden nap egyutt vagyunk, de elotte is igy volt. Eleg aktivak vagyunk azt olvastam valahol, hogy ez csak csokkenti a teherbeesest, mert nem termelodik sok dolog a ferfinak. Nem tudom mennyire van alapja. Illetve minden egyes alkalommal mikor egyutt voltunk utana mentem tisztalkodni, kitoroltem ugymond. Lehet ezt se kellene.
2019. ápr. 12. 10:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!