Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Győri Kaáliba ennyire nehezen...

Győri Kaáliba ennyire nehezen lehet bejutni első konzultációra?

Figyelt kérdés

Hetek óta hívom őket és azt mondják mindig, hogy a következő héten telefonáljak, mert nem tudnak segíteni.

És azt hallottam, hogy aki kapott időpontot az is hónapok múlvára. Szóval telefonálok első időpontért 3 hónapot és kapok időpontot 4 hónap múlvára? A leleteink meg szépen érvénytelenek lesznek addigra....

Másnak mennyire ment gyorsan?


2019. ápr. 12. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is azt mondták hívjam őket újra,újra meg újra végül kb 2 hónap után kaptunk időpontot úgy, hogy az még plusz egy hónap volt.Vannak ennél zsúfoltabb intézetek is, ahova nehezebb bejutni.Kitartást kívánok nektek!
2019. ápr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Az már nagyon fogy! :(

Elnézést, közben most látom, hogy totál rossz csoportba tettem fel a kérdésem!

2019. ápr. 12. 10:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk szerencsénk volt. Csak egy hónapig telefonálgattunk, de azt folyamatosan. December elején sikerült időpontot kapnunk február végére. Ne add fel! Ha esetleg mondanak egy napot, hogy akkor telefonálj, akkor már korán próbálkozz!
2019. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyesen nem tudsz bemenni? Én igaz a szegediről tudok de ott be lehetett menni személyesen időpontot kérni a recepción.
2019. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

jelentem azóta sem kaptam időpontot. Minden nap hívom őket.

Ez komolyan mindenkinek ennyire rohadt hosszú idő? Kezdem unni és nagyon elegem van....... :(

2019. máj. 8. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!