Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pécsi meddőségiről mik a...

Szandra0125 kérdése:

Pécsi meddőségiről mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sajnos a témában csak több éves dolgokat találtam.Több hónapnyi sikertelen próbálkozás után úgy döntöttünk a férjemmel felkeresünk egy meddőségi klinikát. Már van egy kislányunk aki elsőre megfogant de a tesó várat sajna. A pécsi meddőségi központra esett a választás aki járt már ott mondana véleményt? Milyenek az orvosok? Mennyire haladnak lassan a vizsgálatok? Illetve a várólista érdekelne próbálom hivni a klinikát de nem veszik fel egyenlőre minden tapasztalatot szívesen fogadok ezügyben.

2019. ápr. 12. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak jó tapasztalatom van Velük. Nincs várólista, flottul megy minden. Sokan járnak oda, ezért elég 'futószalagos' érzése lehet az embernek; de szakmailag magas színvonalat képviselnek, és hiánytalanul megtörténik minden, aminek kell.
2019. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) próbáltam bejelentkezni az oldalon található telefonszámon de senki nem vette fel vagy foglalt volt... esetleg egy használható telefonszámmal ha tudna valaki szolgálni megköszönném vagy csak legyek türelmes? Amúgy kb mennyi a bekerülési idő?
2019. ápr. 12. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Többször kell próbálkozni. Friss infóm nincs, hogy mennyit kell várni egy konzultációra. Nekem kb. 2 hónap volt, de az már vagy 3 éve volt.
2019. ápr. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen tovább próbálkozok.
2019. ápr. 14. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!