Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Vélemények a tapolcai meddőség...

Vélemények a tapolcai meddőségi központról (Pannon Reprodukciós Intézet)?

Figyelt kérdés

#baba #család #meddőség #Kaáli Intézet #terherbeesesi problemak
2019. ápr. 15. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen vélemény érdekel? Mit szeretnél tudni?
2019. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi most fogunk menni, ttavaj voltunk először. Varolista miatt most idén lesz beultetes, de kedves mindenki
2019. ápr. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rengetegen vannak, nekem februárban volt sikertelen beültetésem,most megyünk FETre.mjre vagy kíváncsi?
2019. ápr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazabol mindenre kivancsi vagyok!Fizetosek a vizsgalatok vagy sem?Elfogadjak az eddigi orvosi papirjaim vagy nem?

Ajanlatanok orvost?

2019. ápr. 23. 14:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Török doktor úrhoz járok, megyek most is. Igen a vizsgálat aki hiányzik fizetős, de adnak beutalo ha valami hiányzik és megtudod sztk alapon csináltatni. El fogadják az eddigiek de mindennek más a lejárata.
2019. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Török dr.Urrol sok jot olvastam.

Remelem tudok hozza idopontot kerni!

Es mi alapjan dontenek a lombik illetve inszem mellett?

2019. ápr. 23. 16:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a férjemnek kevés az életképes sperma, a doktor úr mondta ez csak lombik lehet. Én ma kértem hozzá, 7.en már mehetek is:)
2019. ápr. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Drukkolok nagyon!

Hivtam oket enis tegnap,mondtak h a menzesz elso napjan hivjam oket vissza es ugy tudnak idopontot adni.

Az elso konzultacion csinalnak mar vizsgalatokat is?

2019. ápr. 27. 09:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen első konzultációkor vannak már vizsgálatok. Igazából nem fogsz tudni mindig ugyanahhoz a dokihoz menni.
2019. máj. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!