Lombik előtt mindenki át kell, hogy essen laparoszkópiás műtétet?

Figyelt kérdés
5 inszemináció után nem minden esetben csinálnak laparoszkópiás műtétet? Kik szoktak ezen túl esni? Több nő átesik ilyenen lombikot megelőzőn is, de az én orvosom nem javasolta, szó sem esett róla. Miért? 36N

2019. ápr. 16. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Láttam már olyat is, akinek csak több sikertelen lombik után csináltak. Attól függ, hogy találtak-e valami okot, van-e valami olyan eltérés, ami miatt indokolt stb.
2019. ápr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De másnak miért csináltak, ha ott sem találtak semmit?
2019. ápr. 16. 20:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, 3 lombik babám van
2019. ápr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki, de szerintem jobb, ha megcsinálják, mert ez a legpontosabb diagnosztikai módszer. Ezzel sok sikertelen körnek lehet elejét venni. Nekem volt, és nem volt különösebben megterhelő, vagy fájdalmas.
2019. ápr. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én májusban megyek laporoszkópiás műtétre, mi inszemináció előtt állunk, a doki azt javasolta, hogy csak ezután a vizsgálat után induljunk neki, pedig tudjuk, hogy a férjemnél van egy kisebb probléma, ami nagy valószínűséggel hátráltatja a teherbe esést. Én azért kicsit félek ettől a dologtól... de ha muszáj, akkor nincs választás...
2019. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálam végeztek lombik előtt! Nem volt elzáródás 2 hét

Múlva spontán teherbe estem előtte 7 évig nem! Így a lombik elmaradt! Megszületett időre a kislányom 13 hónapra a kishúga majd 3 év múlva az öcsike ( fogamzásgátó abbahagyását követő 3. Hónapban! Azóta védekezés volt! Februárban döntöttünk úgy, hogy jöhet a 4. Baba elsőre összejött még abban a hónapban. Sajnos a 8. Héten elment :(

2019. ápr. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan intézet, pl Pécs ahol mindenkit küldenek rá es van olyan intézet pl Tapolca, ahol ritkán. Egyszerűen máshogy gondolkodnak. Melyik a jobb, ki tudja.
2019. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok!
2019. ápr. 17. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!