Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Terhességi teszt. Pozitiv?...

Terhességi teszt. Pozitiv? Ilyennel meg nem találkoztam. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Este csináltam egy terhességi tesztet ami szépen pozitívvá vált ugyan nem érősen de szépen látszott a rózsaszín vonal. Majd meglepődésemre csináltam másfél óra múlva is egyet, ami egyértelműen negatív lett. Aztán hajnalban is keszit egy teszt az is negativ. Nagyon szeretnek kisbabát nem szeretnem ennél jobban túlreagál i ..
2019. ápr. 17. 06:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan érzékenységűek voltak a tesztek?
2019. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen egyforma. One step. 10es érzékenységű
2019. ápr. 17. 07:11
 3/16 anonim ***** válasza:

Az,

ami pozi volt most is az?



Lehet a vizeleted nem volt elég koncentrált reggel


Tesztelj holnap/ holnapután

2019. ápr. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Igen ami este pozi volt az most is az. De a hajnali at akkor miért nem lett pozitív?
2019. ápr. 17. 07:40
 5/16 anonim ***** válasza:
Amit én használtam arra rá van írva, hogy csak x idő után valós, több idő elteltével álpozitív lehet.
2019. ápr. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Na szóval nem lehet, hogy annak több idő kellett?

Esetleg vegyél más márkájút és reggeli koncentrált pisivel próbáld meg.

2019. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
One step a neve a tesztnek. Azóta csináltam meg egyet áznia pozitív,de félek száradási Mert közben elindultam az oviba és benne felejtettem.
2019. ápr. 17. 12:00
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél más, különböző márkákat is és reggeli koncentrált pisivel próbáld ki. Egyébként más jele van a terhességnek? Mert én a semmire tuti nem használnám el négyesével a teszteket, ha nem jön meg tesztelek reggel, a nappali pisi nem olyan koncentrált, várj inkább reggelig.
2019. ápr. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jelei vannak. Elmaradt menzesz, puffadás,mindjárt megjön erzes
2019. ápr. 17. 14:51
 10/16 A kérdező kommentje:
kdic45yg6odv5o0pns5k.jpg][IMG] [link]
2019. ápr. 17. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!