Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Első inszeminációm volt ma...

Első inszeminációm volt ma szerintetek bízhatok a sikerben? A többi lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pm alulműködésem van és prolaktin gond is. Gyógyszerekkel helyreállították. A férjem spermaképe sem volt a legjobb. Kíváncsi lennék hasonló gondokkal sikerült e valakinek az inszemináció vagy ne is reménykedjek.
2019. ápr. 23. 13:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/640 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj... Ha rendszeresen ellenőrzik az ertekeidet és ha kell emelnek a gyógyszer adagon akkor gond nélkül végig tudod vinni a terhességet.
2019. ápr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/640 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán attól tartok teherbe sem esek :( a "kihordásig" még el kell jutni. Sokszor még olyan pároknak sem sikeres az inszemináció akiknél nem találnak problémát csak valamiért nem sikerül nekik. Nálunk meg azért vannak gondok....
2019. ápr. 24. 15:30
 3/640 anonim ***** válasza:

Ha a hormonok rendben vannak képes megfoganni a baba. Ettől függetlenül nem. Biztos hogy sikerülni fog... Januárban és februárban végre volt ovulaciom, jókor voltunk együtt mégsem sikerült a baba...márciusban pedig sikerült több mint 1.5 ev után!!


1026 os prolaktin értékkel kezdtük, majd magától csökkent 650re, akkor gyógyszerrel sikerült csökkenteni. Amikor 1026 volt a prolaktinom, a Tsh-m 6korul volt. Akkor még nem szerettem volna kisbabát így vártunk hátha magától rendeződik, prolaktinnal együtt csökkent olyan 3.7nel kezdtem szedni a letroxot.


Fél évig nem jott meg, akkor kaptam norcolutot kiderült jigy Pco-m és enyhe Ir em is van. Szóval szedem a bromocriptint, letroxot, merckformint és elkezdtem dietazni amivel 15 kg-t fogytam ősz óta.

Most pedig sikerült!

Úgyhogy van remény nem szabad feladni!


Egyébként van már egy kisfiam valószínűleg nála is voltak már hormon problémáim mert világ életemben rendszertelen volt a menstruációm, szóval össze teszem a két kezem hogy vele nem történt baj!

2019. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/640 A kérdező kommentje:
Először is gratulálok hogy sikerült :) én nem fűzök nagy reményeket hozzá nincs túl nagy százalék arra hogy sikerül ha most ez nem lesz sikeres max egyszer még talán próbálkozunk és irány a lombik. 35 éves vagyok nem érek rá mire várni.
2019. ápr. 24. 17:30
 5/640 A kérdező kommentje:
Az is érdekes hogy nem mondták teszteljek ekkor vagy akkor hanem majd csak vérvétel lesz 7-én kedden. Ez a várakozás amúgy idegölő.... Hiába nem fűzök nagy reményt az egészhez azért ez a várakozás mégis izgalmas csak ott van az a picike százalék....
2019. ápr. 25. 10:15
 6/640 anonim ***** válasza:
Kaptál tüszőrepeszto injekciót?
2019. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/640 A kérdező kommentje:
Igen kaptam. Vasárnap este kellett beadni és kedd délelőtt volt az inszemináció
2019. ápr. 25. 12:26
 8/640 anonim ***** válasza:
Akkor azért nem mondták hogy tesztelhetsz, ugyanis a repeszto hcg-t tartalmaz ezért a terhességi tesztek kimutatják. Kell neki x idő amig kiürül a szervezetedből. Ha pl a 12.nap teszteltél egy halvány pozitívat csak stresszelnéd magad hogy a repesztő miatt halvány a teszt vagy baba miatt. A vérvétel biztos eredményt ad! Szorítok neked írd majd meg mi lett
2019. ápr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/640 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy köszönöm a szurkolást :) mindenképpen írok mi lett remélem jó hírek. De ha nem akkor sem leszek teljesen letörve próbálkozunk tovább
2019. ápr. 25. 13:06
 10/640 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Fel a fejjel, sikerülni fog, ha esetleg nem elsőre, majd másodikra!! Amúgy teljesen átérzem a helyzetedet, nekem 18.-án volt az első inszemem, a várakozás tényleg idegtépő.... Az én dokim simmiféle vérvételről nem beszélt, azt mondta, talizunk egy pozitív tesztelés után vagy a menszesz 1-3 napján a kövi hormonokért. Ja: én szintén 35 vagyok, szerintem nem vagyunk elkésve 😊
2019. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!