Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Utolsó mensim: március 20. Ma...

Utolsó mensim: március 20. Ma tartok a 36. napon. Árthat ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Fizióterápiás kezelésre járok. Bezavarhatja vajon ez a terápia ?
2019. ápr. 24. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
62%

Esetleg hívd fel azt, aki végzi a kezelést és szólj hogy talán terhes vagy, mielőtt elindulnál :) ő biztos fogja mondani, hogy árthat e vagy sem.

Egyébként szerintem lehet menni, én pl közvilágítási lámpatesteket pakolásztam, amikor még nem tudtam hogy terhes vagyok, pedig már két hete késett akkor. Semmi baja, itt rohangál körülöttem :)

2019. ápr. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kezelések jó részén túl vagyok csak 2 van már.
2019. ápr. 24. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is jártam.Bár nem volt aktuális, az 1.alkalomnál megkérdeztem, ha terhes lennék, járhatnék-e. A nő teljesen ledöbbent."Micsoda???Be se tehetné ide a lábát!" Még hozzátette, hogy az én kezelésemnél nem számítana, de más kezelések is folynak ott, ezért szó se lehet róla. (Szerintem, ha a tiéd nem ártalmas akkor nem hiszem, hogy számítana, hogy egy másik ficakban másé igen.Inkább csak óvintézkedésnek tartom, hogy a kismamában később fel se merülhessen, hogy attól lehet valami baj, de ez csak az én véleményem. Nálunk nagyon komolyan veszik.)Azután, még az első kezelés előtt alá is íratott velem egy papírt, amiben az is benne volt, hogy terhesen nem lehet, tudomásul vettem. Szerintem ilyen papírt mindenki kap, csak lehet, hogy már nem emlékszel rá. Szerintem mindenképp szólj a következő alkalom előtt, akkor is, ha elveszik az a 2nap. Azon már úgyse múlna semmi.
2019. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a derekamra kaptam áramos kezelést. semmilyen papírt nem irattak alá velem, még a vérnyomásomat sem mérték meg. Nemhiszem hogy az lennék csak kiváncsi voltam hogy valaki hasonló cipőben járt e már és ha igen, megtartotta e a terhességét..
2019. ápr. 24. 14:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor én pont ilyen cipőben jártam:) Én is az áramost kaptam a derekamra, utána meg még egy mágnesest is.Nálam mondjuk egyik se ért semmit, azért írtam, hogy nem oszt, nem szoroz, ha esetleg az utolsó kettőt terhesség miatt kihagyod. Vérnyomást nem szoktak mérni, csak az számít, hogy szedsz-e vérhígítót. Az is azt hiszem csak azért, mert akkor nem azt a cuppantós(vákuumos)cuccot rakják rád.Papír viszont tuti,hogy van, nem értem nálatok miért nincs. Belegyező nyilatkozat, hogy tájékoztattak és beleegyezel a kezelésbe.

3-as voltam

2019. ápr. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia. Nálam ugyanez a történet van, én inkább abbahagytam a fizioterápiát, már csak masszázsra járok.
2019. máj. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!