Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha a clostilbegyttől nincs...

Ha a clostilbegyttől nincs peteérésem, utána mit lesz?

Figyelt kérdés
Van már gyermekünk ő clostilbegyttel sikerült. Most is kaptam. Szedtem és egyik hónapban sem volt peteérésem. Dokim annyit mondott még a kúra elején, hogy majd ha beszedtem a 3 havi adagott utána beszélünk mi lesz. Aggodom, hogy már nem lehet babám. Akinek nem volt tőle petérése az mit kap utána?
2019. ápr. 25. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Kisfiam 3. ciklus clostiból lett.

Tesóval 12 ciklusban próbálkoztunk kisebb nagyobb szünetekkel. Talán 3x volt peteérésem tőle.


Én nem mentem tovább. Utána már meddőségi kezelés jön.

2019. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár hónap szünet után meglehet ismételni a kúrát. Ha nem sikerül, meddőségi kivizsgálás jön.
2019. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ohh. Azt sajnos tudjuk hogy nincs peteérésem. De hogy mitől azt nem tudta megmondani az orvos. Hormonok rendben vannak. Akkor sajnos nincs már esély hogy kis rásegítéssel de magától legyen babánk. 😭
2019. ápr. 25. 09:01
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Terheléses cukor es inzulin vizsgálatod volt? Ir a leggyakoribb ok, ami miatt nincs peteérés.
2019. ápr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden volt nézetve. Ir kezelve van 3 éve diéta és mozgás mellet tökéletes az eredményem. Pm kezelve azzal sincs probléma már. Nöi hormonok rendben vannak. Nem tudja megmondani mért nincs peteérésem.
2019. ápr. 25. 12:04
 6/8 anonim válasza:
90%

Nekem sem volt tőle. Végig csináltam a két kurát. Utána hormon injekci és arra sem!!!

Ugyhogy, meddöségi... ott csináltak hasi és méh ultrahangot, átjárhatoságit és petefészekmütétet. Most várunk.

2019. ápr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem sem lett a clostytól. most készülök az első inszemre, fostimon injekciót kapok. egyenlőre 7 dbtól semmi nem lett,most kaptam még 5 szurit dupla adagba. majd hétfőn meglátjuk milesz
2019. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ismerek nem egy olyan nőt, akinek több évet csesztek el closti kúrákkal, mikor már egyértelmű volt, hogy tovább kellene lépni meddőségis területre. Ott, ha minden rendben benn - átjárható vagy és a méhtükrözésnél is mindent rendben találnak, valamint a párodnál is - akkor kapsz injekciókat, amitől már tuti lesz peteérésed és mehet az inszem. Ha a fentiek közül valami nem stimmel, vagy a hormonértékeid olyanok hogy indolkolják, akkor egyből lombik.

Nem érdemes várni, mert a kivizsgálások meg mindennel el fog menni majdnem fél-egy éved mire az első kezelés megtörténik. Ezen kívül egy nagyon jó (magán) endokrinológus felkeresése erősen javallott szintén, a pajzsmirigy hormonok kivizsgálása végett.

2019. ápr. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!