Szerintetek mennyire van hatással a korai terhesség fejlődésre a táplálék kiegészítők?

Figyelt kérdés

A férjem jár edzeni.

Fehérjét, kreatint, szénhidrátot, és ilyen edzés előtti boostot fogyaszt.

Az első terhesség spirál mellett fogant meg, 6. héten missed ab lett, elkezdtem vérezni és nem fejlődött a petezsák.

Most tervezett baba volt, rögtön terhes is lettem. Viszont, holnap lépek a 8. hétben a menses szerint (nem tudom pontosan mikor lehetett pete érésem). 13 mm petezsák, benne szikholyag és embrió képződmény. Szivhang nincs. Kaptam progeszteron pótlást, ha jövő hét vasárnap se lesz szivhang akkor missed ab.

És gondolkodtam nagyon sokat, hogy másodjára történik kvázi ugyan az. Persze laikus szemmel nézem, hogy ezek lehetnek nem jó hatással a spermiumokra?!

Nekem már van előző kapcsolatból egy gyermekem, ő is elsőre össze jött. Semmi probléma nem volt.


2019. ápr. 25. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Kb semenniyre, ha a férfi szedi.
2019. ápr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Ezek így önmagukban nem befolyásolják a spermium termelődését vagy annak minőségét, hisz ezek inkább csak vitaminok, fehérjék, ásványi anyagok stb. Ettől függetlenül még lehetnek rossz minőségű spermái a párodnak, bár az, hogy másodjára fordul veled elő ilyesmi, még nem ad alapot arra, hogy erre kelljen gyanakodni. Csúnyán hangzik, de 2-3 ilyen eset még belefér az egészséges kategóriába, akkor is ha az előző terhességed probléma mentes volt.
2019. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen hatással nincs. Fehérjét, szénhidrátot, kreatinint a táplálékkal is bevisz. Gond maximum akkor lenne, ha szteriodot is fogyasztana, de gondolom ilyenről nincs szó. Igaza van az elsőnek, bármennyire durván is hangzik. Egészséges embereknél is előfordulhat "minden ok nélküli" vesztés, aminek mindig van oka, általában a magzat fejlődési rendellenessége, de erről senki nem tehet. Menjetek el egy kivizsgálásra, nézessetek spermaképet, nálad legyen egy hormonpanel, esetleg genetikai tanácsadás.
2019. ápr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igy van, ha nem szed szteroidokat akkor a tobbi amit szed az nincs rossz hatassal a spermium minosegere. Ha ez a masodik is missed ab lesz es sajnos nagy esely van ra, akkor menjetek elkivizsgalasra es a parod menjen spermiogrammra.
2019. ápr. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!