Clostilbegyttel valakinek volt olyan tapasztalata hogy egyszer használt egyszer nem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Az első clostilbegytes hónapomban nem történt semmi. A másodikban terhes lettem rögtön de sajnos 6. Héten elvetéltem, a mostani hónapban megint nem történt semmi

28 napos ciklus, 5 napig closty (2x1) a 13. Napomon még nem volt domináns tüsző. Még megyek a 17. És a 20. Napon uh-ra de ha nem lát semmit az orvos akkor nem tudom hogyan tovább. Tapasztalat valakinek?



2019. ápr. 30. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Szia. Első clostilbegyt hónapomban semmi. Utána második siker de 5 héten elveteltem szintén

Utána most azt mondta h 1 ho clostilbegyt mentes mert nem szabad stimulálni..

Úgyhogy én most a mentes hónapban vagyok.. Ha megjon újra clostilbegyt

2019. ápr. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ. Nekem nem mondott szünetes hónapot csak a 3 hónapos kúra után. Mindenesetre kíváncsi leszek hogy alakul. Majd megírod veled mi lett? 🙂
2019. ápr. 30. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem a lelkemre kötötte h most a vetélés után mentes legyen hormon illetve immunológia okok miatt kell. Nem szabad ilyenkor.. Úgyhogy homerozok ovu tesztelek a napokban kiderul h volt e spontán peteeresem. Bár kizartnak tartom eddig sem volt ☹️
2019. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem ha ez most nem sikerül akkor váltani kell injekciós kezelésre. Nem igazán reagál a szervezetem jól a clostyra , mármint úgy ahogy kellene elvileg.
2019. ápr. 30. 17:25
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Érdemben nem tudok hozzá szólni a kérdéshez de követem a válaszokat. Most vagyok az első clostybegites hónapban
2019. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem volt olyan hogy semmi sem történt, viszont az első hónapban 1*1-et szedtem 5napig és 4 tüszőm lett (hogy pontosan mennyi repedt meg azt nem tudom) és sikertelen hónap volt.

A második Clostis hónapban egyetlen egy tüsző lett pedig növeltük az adagot 2*1-re. Furcsa is volt nagyon igy nagyobb dózis es kevesebb tüsző... De Ez a hónap sikeres volt, jelenleg 6 hetes vagyok

2019. máj. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Gratulálok a babához! 🥰

2019. máj. 1. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!