A Kaáli intézetben hogy mennek a dolgok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A nőgyógyászom mondta, hogy menjünk el a Kaáli intézetbe. Érdekelne, hogy mennek ott a dolgok. Ha felhívom őket akkor el kell mondanom a kórtörténetem vagy csak adnak egy időpontot, esetleg valami mást kell-e tudnom mielőtt felhívom őket. Nem nagyon tudom, hogy mi a folyamata az egésznek szóval ha tudnátok segíteni abban, hogy leírjátok hogy zajlik azt nagyon megköszönném. Illetve kb mennyi a várakozási idő, időpont foglalás után már gyorsan mennek a dolgok? Lehet választani is orvost vagy ők küldenek valakihez? Gondolom ha egy bizonyos dokihoz szeretnék menni akkor hosszabb váakozási időre számítsak. Mi a debrecenibe mennénk, mert az van hozzánk a legközelebb. Valakinek tapasztalatok?

2019. máj. 2. 09:42
1 2
 1/16 anonim válasza:

Szia! Én Miskolcra járok de Leskó doki debrecenben is rendel. Én meg vagyok elégedve vele.de interneten fent vannak az orvosok intézményenként meg tudod nézni

Az orvosok be vannak osztva ki melyik nap van.

Ha felhívod őket elég időpontot kérni ha konkrét orvoshoz kéred lehet több idő mintha az első szabad időpontot választod. Tőlem semmit sem kérdeztek csak már ott.


Konzultáción (az elsőn) kartont csinálnak neked is a férjednek is. Attól függően viszel e vizsgálati eredményeket fognak kiírni vizsgálatokat amire el kell menni. Ha meg tudod oldani menjen a férjed is az első konzultációra.


Aztán már minden az eredményeken múlik hogyan haladtok. Hirtelen ennyi jutott eszembe kérdezz nyugodtan szívesen válaszolok 😊

2019. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen😊 neked mennyi idő volt a várakozás?
2019. máj. 2. 17:10
 3/16 anonim válasza:

Nekem sok idő volt majdnem két hónap de azért mert a férjem munkája miatt nekünk csak pénteki nap volt jó.


Átlagban olyan két három hét ahogy hallottam másoktól. Ugye ilyenkor nyáron azért gyakrabban mennek szabadságra is azt is bele kell kalkulálni

2019. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Még a pár hónap sem túl sok idő, mert hallottam már olyat, hogy másfél évet is várni kell akár.
2019. máj. 2. 17:59
 5/16 anonim válasza:

Á dehogy! Mondom két három hét múlva várakozás

Mi is ha nem ragaszkodtunk volna a pénteki naphoz akkor pár napon belül már mehettünk volna 😊

2019. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Vagy Te nem az első konzultációs időpontra gondolsz? Mert én arra írtam
2019. máj. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De arra gondoltam. És ott mi történik? Már elküld utána vizsgálatokra is vagy hogy megy?
2019. máj. 2. 18:52
 8/16 anonim válasza:

Hát először kérdéseket tesznek fel persze. Utolsó menzesz mikor volt mennyire rendszeres mióta próbálkoztok szedtek e rendszeresen valamilyen gyógyszert stb most hirtelen ezek jutottak eszembe. Aztán jönnek a kiírt vizsgálatok neked és a férjednek is. De ha vannak már eredményeitek akkor azokat vigyétek magatokkal.

A férjemnek volt spermavizsgálat ott is helyben és kértek külsős vizsgálatot is andrológustól hogy összehasonlítsák. Nekem kellett mell ultrahang, nőgyógyászati ultrahang, hormonvérvétel, átjárhatósági vizsgálat, EKG. És ha ezek megvannak ha valamelyik eredmény nem jó azt kezelik.

2019. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon szépen köszönöm a válaszaidat😊 Remélem hamar kapunk időpontot az nagyon jó lenne.
2019. máj. 2. 19:50
 10/16 anonim válasza:

Nagyon szívesen 😊

Remélem én is 😊

2019. máj. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!