Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombik, meghatározott számú...

Lombik, meghatározott számú petesejt termékenyítése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődnék,hogy így elvégzik-e a lombikot,ha a házaspár kiköti feltételnek,hogy tök mindegy hány db petesejtet tudnak leszívni,kizárólag maximum 3 db-ot termékenyíthetnek meg?


Van erre bármi szabály stb?


(tudom hogy nem ez az általános,mert igy sokkal kevesebb az esély,de most nem ez a lényeg)



2019. máj. 4. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogy működik ez az egész folyamat, hogy megértsd.. Pl. Nekem leszivtak 25 petesejtet, abból 20 volt érett, mindet megtermékenyitették.. Másnapra maradt 16...harmad napra 12 minőséges embrió... Ebből 3-at vissza kaptam, a többi 9 pedig nem érte meg az 5.napot,igy nem fagyasztották le. A háromból egy sem tapadt meg! Pedig az embriologus szerint tökéletesek voltak, ahogy az én egészségi állapotom is. Ha te megmondod nekik, hogy csak 3at termékenyitsenek meg, akkor előfordulhat, hogy csak egy termékenyül meg és lesz alkalmas beültetésre... De van lehetőség természetes ciklust is alkalmazni, amikor nincs stimuláló, hanem a megfelelő időben leszivják a tüszőt és kapnak 1 petesejtet.. Van aki ezt ismétli 3 hónapon keresztül, és lefagyasztja őket.. Amikor meglesz a 3 minőséges embrió akkor visszaültetik.
2019. máj. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ertem,es ismerem a folyamatot,de nem ez volt a kerdes hanem hogy mennyire rugalmasak ebben.

Megcsinaljak igy is vagy elkuldenek haza? 😅

2019. máj. 6. 06:58
 3/4 Zsutyi ***** válasza:

Szerintem nem csinálnak ilyet!

Egyébként miért akarod ezt?

Megtermékenyítik az összeset,max a többit lefagyasztatod!

2019. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most nem szeretnem kifejteni miert,de sem a fagyasztas,sem az adomanyozas nem opcio.
2019. máj. 6. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!