Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Fostimon hp 75 ne injekció...

Fostimon hp 75 ne injekció beadása?

Figyelt kérdés
Inszeminációm lesz jövő héttől a Closty mellett szúrnom kell magam Fostimonnal. Ki adhatja be a szurit? Fontos-e hogy mindig kb azonos időszakban legyen beadva vagy mindegy hogy egyszer reggel következő alkalommal este. ( váltott műszakban dolgozik ) Injekciós tűt vennem kell hozzá?
2019. máj. 10. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak adhatod nyugodtan.

Nagyon fontos, hogy mindig ugyanakkor add be, ezt el is fogják mondani. A repesztőt órára pontosan előírják majd, hogy mikor. Fostimonhoz Kell venni kétféle tűt (felszívó és beadó) es fecskendőt is, de biztos elmondják majd a meddosegiben, nekünk leírást is adtak mellé, hogyan kell összeállítani.

2019. máj. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
MOst költöztünk új városba egy tök idegen nőgyógyászt kellett vakon választanom. A kozmetikusom ajánlotta, de sajnos elég felületesnek tűnik. Az idő viszont sürget. Kiírta a gyógyszereket, sajnos semmi több. Ezért próbálok utánajárni, hogy lehető legoptimálosabban tudjak felkészülni. Természetesen kiváltáskor beszélek majd a gyógyszerésszel,de itt sok hasznos tapasztalati információra tettem eddig is szert, azért írtam ki a kérdést. Köszönöm, már az első válasz is sokat segít!:)
2019. máj. 10. 08:21
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Ha van a közelben mentőállomás, oda is becsöngethetsz, nekem ott adták be (mondjuk mást kellett, de gondolom ezt is beadják).
2019. máj. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Uh ez így nehéz lehet. Youtuben van fent videó, ott meg tudod nézni hogyan kell.

Egyébként ügyeleten is beadják, de nem mindenhol es kérnek orvosi papirt, hogy neked azt valóban szúrnod kell, mert volt mar ebből baj. Legalábbis nálunk szigorítottak nemrég ebben. De házi orvosodat is megkérheted, hogy segítsen. De az igazi az lenne, ha a nőgyógyász rendesen beleállna ebbe a dologba es segítene, nem csak lerázna.

2019. máj. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer kaptam fostimon injekciót és úgy emlékszem azt izomba kellett adni.


Hogy mobdta az orvos bor alá vagy izomba? Első eset jóval egyszerűbb...

2019. máj. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Izomba kell szúrni, azt mondta. Valszeg nem tudom majd magamnak beadni, azért kérdeztem, hogy fontos-e hogy mindig kb azonos időben legyen beadva? mert akkor úgy kérnék segítséget, hogy az időpontot is egyeztetem vagy mindegy ha egyik nap reggel két nap múlva következőt meg mondjuk délután munka után adják be.
2019. máj. 10. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egy fostimont kaptam, viszont volt egy progeszteron injekció amit izomba kellett adni. A férjemet 5 perc alatt megtanították a kórházban, utána hónapokig ő adta.


Lehet érdemes megkérni valakit, hogy tanítsa meg. Azért nagyságrendileg érdemes egy időben adni.

2019. máj. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasba kellett adni a fostimont. Annyi volt a lényeg, hogy ne a koldok 2 cm-es sugaru környékére.
2019. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!