Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

18 éves vagyok és a menzeszem minden hònapban kb 2-3 napig tart ez baj? Teherbe eshetek attòl ha 2-3 napig tart csak?

máj. 15. 21:42  Privát üzenet  

A válaszok

Attól még hogy 2-3napig tart nem eshetsz teherbe a kettőnek egymáshoz az ég világon semmi köze

Fogamzásgátlót szedsz?

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 21:44 Privát üzenet
Az, hogy kinek hány napig tart a vérzéses időszaka, annak semmi köze a teherbe esés rizikófaktorához. Van aki 6 napon át vérzik, van olyan, aki csak 3 napig. Ettől még ugyanolyan fogamzásképes. Ha nem védekezel semmilyen eszközzel, úgy bizony teherbe eshetsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 23:04 Privát üzenet

En azert nem teljesen ertek egyet az elottem szolokkal. Elofordulhat, hogy azert tart kevesebb ideig a normalisnal a menzeszed, mert endometriozisod van es nem urul ki az endometrium teljesen a szervezetedbol, hanem bentragad ezert rovidebb is a menesz ideje. Es az endometriozis okozhat meddoseget. Sajnos nekem van endometriozisom, elegge jartas vagyok a temaban... ez persze nem torvenyszeru, de elofordulhat. De pl fogamzasgatlo mellett is gyakori a rovidebb verzes.

Nem kell bepanikolni, de egy ultrahang vizsgalatot meger:)

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont tegnapelőtt 04:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ebben a honapban ki maradt a menzeszem 4. en csinaltam tesztet de negativ lett viszont ma jobban at neztem es latszodik egy nagyon halvany csik de telleg halvany aztan csinaltam...
25 éves vagyok,2 hónapja elkezdtem szedni a Trimeszter 1 vitamint, elsőhónapban pontosan megjött a menzeszem. Ebben a hónapban 7. én kellett volna megjönnie 6 napja késik tesztet...
Nagyon aggódom mivel ebben a hónapban kétszer jött meg a menzeszem! Volt egy kis gondom, bevettem egy Escapelle gyógyszert, orvos nélkül! Nem tudom ehhez lehet közé a második...
Mitöl lehet hogy 1 hónapban 2x jött meg a menzeszem?
Szeptember 2-3körül esedékes a következő menzeszem. Tegnap labor vizsgálatom volt mert mostanában többször rosszul voltam, és nézték egy hcg szintet is ami 0.100 volt. Memzeszig...
Ha 1,5 éve nem védekezünk, de szoptatás miatt rendszeres menzeszem csak 2 hónapja van, akkor az hány próbálkozós hónapban számít?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!