Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 18 éves vagyok és a menzeszem...

18 éves vagyok és a menzeszem minden hònapban kb 2-3 napig tart ez baj? Teherbe eshetek attòl ha 2-3 napig tart csak?

Figyelt kérdés
2019. máj. 15. 21:42
 1/3 anonim válasza:
76%

Attól még hogy 2-3napig tart nem eshetsz teherbe a kettőnek egymáshoz az ég világon semmi köze

Fogamzásgátlót szedsz?

2019. máj. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kinek hány napig tart a vérzéses időszaka, annak semmi köze a teherbe esés rizikófaktorához. Van aki 6 napon át vérzik, van olyan, aki csak 3 napig. Ettől még ugyanolyan fogamzásképes. Ha nem védekezel semmilyen eszközzel, úgy bizony teherbe eshetsz.
2019. máj. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

En azert nem teljesen ertek egyet az elottem szolokkal. Elofordulhat, hogy azert tart kevesebb ideig a normalisnal a menzeszed, mert endometriozisod van es nem urul ki az endometrium teljesen a szervezetedbol, hanem bentragad ezert rovidebb is a menesz ideje. Es az endometriozis okozhat meddoseget. Sajnos nekem van endometriozisom, elegge jartas vagyok a temaban... ez persze nem torvenyszeru, de elofordulhat. De pl fogamzasgatlo mellett is gyakori a rovidebb verzes.

Nem kell bepanikolni, de egy ultrahang vizsgalatot meger:)

2019. máj. 18. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!