A jelek szerint nem volt tüszőrepedés? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Az alaphőmérsékletem 36,6. Elméletileg a ciklus első felében alacsonyabbnak kellene lennie, de nekem a menstruáció ideje alatt csak a második napon volt 36,3. A többi napokon ugyanúgy 36,6. Ovulaciókor leesett 36,1-re. Majd amikor növekedni kezdett megállt ugyanúgy 36,6-nál. Tüszőrepedés után magasabbnak kellene lennie az alaptól. Nekem még se az. Ez azt jelenti, hogy nem repedt meg a tüsző?

Igazából nem lenne újdonság. PCOS-em van. Február óta szedek gyógyszert és nagyon szépen helyrehozta a ciklusom 29 naposra (előtte akár 35-40 napos volt). De sajnos úgy tűnik hogy továbbra sincs peteérésem. A hasam eléggé szokott fájni és bal oldalt érzek szúrást. Az orvos szerint a bal oldali petefészken van ciszta de a jobb oldali tiszta.

Volt már valaki esetleg hasonló helyzetben?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. máj. 17. 06:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!