Duphaston - verzes ido elott?

Figyelt kérdés

Masodik duphastonos ciklusom, a 15-24. ciklusnapokon kell szednem napi 1-et. Altalaban 35-40 napos ciklusaim vannak 20-25. nap koruli ovulacioval. Ebben a honapban a nyak alapjan kb. a 26. napon ovulalhattam (de nem csinaltam ovulacios tesztet es nem mertem hot, szoval ez nem 100%), viszont a 29. napra "megjott". Az idezojel oka, hogy a "verzes" csak ket es fel napig tartott es csak barnas, regi ver jott, friss, elenkpiros egyaltalan nem, es az allaga is inkabb nyulos volt mint folyekony, szoval nem olyan volt, mint egy rendes menstruacio, es pms-tuneteim se voltak elotte (mindig szoktak lenni).

Szoval a kerdesem: lehetseges, hogy ez a "verzes" csak a Duphaston miatt volt, es az ovulacio+14. napon megjohet meg rendesen is (ha nem estem teherbe)?



2019. máj. 20. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia

A barnázás szerintem lehetett ovulációs "vérzés" is. Bár 2 es fél nap... Nem tudom.. De lehet az volt.

Szorítok 🙂

2019. máj. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!