Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ma kettő hete volt inszemináci...

Ma kettő hete volt inszeminációm, ez a 28. napom. Még nem jött meg, de a teszt sem mutat semmit. Utalhat ez méhen kívüli terhességre?

Figyelt kérdés
2019. máj. 28. 07:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Méhen kívüli terhessegnel is termelődik hcg, tehát a teszt pozitív lesz.


Kapsz progeszteront? Az inszemek után nekem sose jött meg a progeszteron miatt.


Vissza kell menned vetvetelre vagy csak a teszt szamit? Ha csak a teszt mikor kell tesztelned az orvosi utasítás szerint?

2019. máj. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy az elsó írta, a méhen kívülit is kimutatja a teszt. A negatív teszt sajnos arra utal, hogy nem vagy terhes :(

Nekem inszem után 17. napon kellett tesztelnem és ha negatív, elhagyni a progeszteront. A progeszteron visszafoghatja a menstruációt. Nekem mondjuk amellett is megjött és még tesztelnem se kellett :(

2019. máj. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 10-11 nappal a beavatkozás után már mutatta halványan a 10-es teszt, viszont sikrtelen hónpokban meg mindig megjött időre a progeszteron mellett is.
2019. máj. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De méhen kívüli esetén később jelenik meg a teszten? Mint normál terhesség esetén?
2019. máj. 28. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem, ugyanakkor jelenik meg. Csak később nem úgy erősödik a csík (mert nem duplázódik 2 naponta a hcg)
2019. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó azért ezt nem állítanám. Nekem nagyon szépen mutatta a teszt. Hatodik héten majdnem 7000 volt a hcg-m. Ha nem kezdek vérezni, akkor csak késöbb derült volna ki.

Kérdező ne aggódj. Konzultáljon a dokival, és ha most nem sikerült, akkor majd a következő fog. 😉

2019. máj. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!