Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok.1,5 éve próbálkozunk,de nem akar összejönni a kistesó.Januárban csináltattam hormonpanelt minden rendben semmi eltérés nincs.Ovulációs teszt szerint van peteérésem is.Menstruáció előtt 1 1,5 héttel már van hogy görcsölök,viszont gyenge vérzéseim vannak.Átlag 27 naposak a ciklusaim +- 2 nap.E vitamint kezdtem el szedni márciustól de nem látok változást.A méhnyálkahártya vastagságot mikor érdemes megnézetni?(A ciklus során..)
2019. máj. 29. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdemes mindent átnézetni és a párodat is. Mert az is lehet, hogy nála van baj.
2019. máj. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a ciklus masodik felében erdemes nézetni a nyálkahártyat, mivel akkor lenne aktuális a beágyazódás. Én is azt mondom, h a párod legyen a következő, akit kivizsgálnak. De még sokminden lehet, pl. petevezeték elzáródás, inzulinrezisztencia, összeférhetetlenség, fertőzés... Az lh teszt a petéérést mutatja, de hogy valóban megrepedt-e a tüsző, azt nem. Bár ha nem repedne, akkor alacsony lenne a progeszteronod a 21. Napon, és azt mondtad, az rendben volt. Összességében mar 1 év utan érdemes felkeresni egy meddőségi központot, mert ott mindent egy helyen vizsgálnak.
2019. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!