Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Alacsony AMH mellett mekkora...

Alacsony AMH mellett mekkora esély van a pozitív IVF stimulációra?

Figyelt kérdés
Mindkét részről elzáródott petevezeték miatt kezdtük el a lombik programot, de relatíve fiatal korom ellenére (28) elég alacsony lett az AMH értékem (0,38). Szembesült már valaki hasonló problémával? Miként zárult a stimulációs folyamat az alacsony AMH-val? Esetleg volt, akinél lett több leszívható petesejt?

2019. jún. 1. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
1000 mg Q10 szedésével javítható az AMH értéked, de a 0,38-asnál rosszabb, 0,1 körülieket is tudnak stimulálni. De ezt egy meddőségi szakember jobban meg tudja mondani. A sikeres IVF meg egyáltalán nem lehetetlen.
2019. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Igazából már elkezdtük a lombik programot, de a dokim nem valami pozitívan áll ehhez a kérdéshez. Mondjuk, negatívan sem, inkább kikerüli ezt a témát, bár tény, hogy minden tőle telhetőt megtesz azért, hogy javítson a helyzeten. Csak érdekelt volna, hogy hasonló helyzetben jártak mit tapasztaltak az ügyben. :)
2019. jún. 3. 06:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a magas FSHm miatt csináltattam meg az AMH-t. Akkor utánaolvasva azt szűrtem le, hogy bár nehezen stimulálható, mondhatni csökkent esély van a sikeres terhességre, nem lehetetlen. Ahogyan alacsony AMHval természetes úton is megfoganhat a baba.

Nekem végülis nem lett alacsony az AMHm,csak az FSH magad.Állítólag magas FSHval elküldenek lombikról, míg alacsony AMHval nem.

2019. jún. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban alacsony, de ezzel akár spontán teherbe tud valaki esni. Csodálkozom, hogy miért ennyi 28 évesen, de pont a korod miatt szerintem nagy esélyed van, lombikkal meg még nagyobb.
2019. aug. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!