Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Röntgenes petevezeték átjárhatóságira hálóinget vittetek vagy csak egy hosszabb pólót?

jún. 4. 13:34  Privát üzenet  

A válaszok
Haloinget

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 4. 13:37 Privát üzenet
Én is hálóinget, köntöst. De kórháza válogatja, biztos elmondják majd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 4. 14:06 Privát üzenet
Bocsánatot kérek, hogy ide írok. Nekem is ez a vizsgálat lesz hamarosan. Milyen volt Nektek??? Nagyon köszönöm

A válaszíró 29%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 11. 22:17 Privát üzenet
Dittte nevű felhasználó válasza:

Győrben altatásban végezték nekem. En a kórháztól kapott "szettben" mentem (vagyis toltak) a vizsgálóba, ahol kis bódítás es annyi. Már csak az van meg, ahogy ébresztgetnek.

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 12. 06:45 Privát üzenet
Nekem mindenféle bódítás nélkül csinálták. Túlélhető.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 12. 09:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tegnap megvolt az átjárhatóságim, hát eléggé feszített a hasam,de valószínűleg azért mert elzáródás volt és most nyitotta meg az orvos,aminek örülök,csak hirtelen fura volt az a nagy feszítő érzés 😬

# 6/6Időpont jún. 14. 06:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Petevezeték átjárhatósági vizsgálatról milyen élményeitek vannak?
Hycosy-ra, uh-s petevezeték átjárhatóságira megyek pénteken. Milyen görcsoldót ajánlanátok? Nagyon Félek! Sőt, rettegek.
Jövőhéten megyünk petevezeték átjárhatóságira. Szerintetek nem gond az, ha ma együtt voltunk, de persze gumiban? Gondolok itt a bacikra.
Petevezeték átjárhatóságira készülök. Mire számíthatok? Mit vigyek magammal a kórházba?
A közeljövőben készül valaki petevezeték átjárhatoságira?
Az orvosom elküldött a Baross Női Klinikára petevezeték átjárhatóságira és méh tükrözésre. Altatásban csinálják, annyit tudok (találtak egy göböt is petevezetéknél emiatt is...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!