Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Majus 20an menstrualtam 27 naposak a ciklusaim. Kb 1 hete nyilalast ereztem bal oldalon a petefeszkem kornyeken. Matol ez atvaltott menstruacios gorcsbe! Mennyi az esely arra hogy ez baba? Lehet valami komoly is?

jún. 6. 09:22  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Hát ez így minden lehet.

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont jún. 6. 09:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nőgyogyaszhoz csak juli2 re van idopontom es addig stresszelek nehogy valami baj legyen azert kerdezoskodok.

# 2/11Időpont jún. 6. 09:48 Privát üzenet

Május 20-án volt a ciklus első napja??

Akkor jött meg?Vagy múlt el??

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont jún. 6. 13:40 Privát üzenet
Azért kérdeztem mert már belefutottam olyan illetőbe aki a vérzés elmúltától számolta a ciklust.

# 4/11Időpont jún. 6. 13:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Akkor jott meg

# 5/11Időpont jún. 6. 13:51 Privát üzenet

Oké!

Akkor elméletileg 1 -jén volt ovud.Vagy nem akkor volt??

Ha mindig pontos a ciklusaid.

# 6/11Időpont jún. 6. 14:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindig pontosak a ciklusaim igen. 1-2 lehetett ovulaciom. Most nem hasznaltam ovu tesztet de naptar szerint akkor volt. Mult honapban ugyan azt mutatta a naptar is mint a teszt ugyhogy valoszinu jol mutatja

# 7/11Időpont jún. 6. 14:05 Privát üzenet

Szerintem még korai bármit is érezni bocs.

De ha 15-én nem jön meg tesztelj.

# 8/11Időpont jún. 6. 14:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen,tudom hogy korai ezert aggodom hogy nehogy valami betegseg okozza a tuneteket

# 9/11Időpont jún. 6. 14:14 Privát üzenet
Ez ciszta is lehet. Nálam is ezek a tünetek jelentkeztek. Nekem május 22.-én volt meg utoljára. Elkezdtem barnázni már 3 napja barnázok, és a fent említett tünetek voltak nálsm is, kiderült ciszta pukkanásom volt, azért barnázok és azért volt nagyon erős menstruációs görcsöm.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont jún. 7. 19:13 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
6 hetes baba szörnyű hasfájós komoly baj lehet?
7 hetes kisfiam állandóan sír, ahogy letenném csukott szemmel, vígasztalhatattlanul üvölt, mintha komoly baja lenne, akkor is, ha a kezemben semmi gond nem volt. Mit tehetek?
Tesóm szerint egy baba körül nincs semmi tennivaló, egész nap nem csinálok semmit, egy lusta d. ög vagyok, ez komoly?
Már rengeteg kérdést olvastam itt az oldalon, hogy 18-19 éves lányok mennyire szeretnének babát, tervezik. Valóban bele gondolnak ők mennyire komoly felelősség egy baba?
Ha a párom sotretet szedett es ugy estem teherbe lehet baja a babanak? Ugy olvastam noknel ennek a gyogyszernek a szedese nagyon komoly feltetelekhez van kotve. Ferfiaknal id igyvan?
Komoly kérdés. Hogyan kell gyereket csinálni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!