Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnátok olyan gyakorlatot...

Tudnátok olyan gyakorlatot javasolni, ami meghozza a menstruációt?

Figyelt kérdés
Beültetésem lenne ebben a hónapban, de sajnos pont most késik a mensim. 4-ére vártam, de azóta se semmi. Tesztelgettem, mind negatív, tehát nem vagyok terhes. Nem értem, hogy miért pont most kell megzavarodnia, hogy kezdődne a stimulálás.

2019. jún. 10. 08:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Egy pár pohár vörösbor és egy jó forró fürdő nekem segíteni szokott. El is lazulsz, ha azért késik esetleg, mert izgulsz.

Esetleg reggel-este egy cickafark tea, de ha beültetés előtt vagytok, akkor nem biztos, hogy jó ötlet bekavarni a hormonoknak.

2019. jún. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet kettes! Nem akarok bekavarni, mert már be van kavarva. Kb 1 kete késik.
2019. jún. 10. 09:11
 3/15 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is a percre pontos ciklusom stimuláció előtt zavarodott meg, és késett 1 hetet :D Elhiszem, hogy ideges vagy, nekem is agylobom volt... Én bicikliztem, guggoltam, forró vízbe ültem többször (pedig utálok fürdeni, zuhanyzós vagyok), végül nagy nehezen, magától megjött.


Ha belátható időn belül nem jön meg, kérj egy ultrahangot, nincs-e visszamaradt cisztád! Én is ezzel fenyegettem be a szervezetem, végül nem került rá sor! Drukkolok!! :)

2019. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is késik lassan 2 hete, de tegnapra begyűjtöttem egy nagyon erős mandulagyulladást. Lehet nálam az is probléma. Tesztem negatív lett.
2019. jún. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megpróbálok valami ugrálósat. Mert sajnos a bicikli nem használ, pedig a napokban sokat mentem, földúton is. Heti 4-5 futás is megvan, néha hosszútáv, néha intervall, ahhoz is szokva vagyok, így azzal sem tudom “sokkolni” magam. Ahogy telnek a napok és fogy az idő, egyre aggaszóbb.
2019. jún. 10. 16:43
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne görcsölj rá és megfog jönni.
2019. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
Szia! Nekem a forró fürdő, este 1 pohár vörösbor és rozmaringtea segített. 4 nappal hamarabb jött meg így.
2019. jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

De miért fogy az idő?

Gondolom megcsinálják a beültetést, ha megjön.

2019. jún. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem egészen. Be vannak tervezve a hónapok. Télen kaptunk időpontot júnus hónapra. 15-e után már butuk. Júliusba csak akkor férünk be, ha valaki kiesik abból a hónapból. (Pl ahogy most mi). Kb november, decemberig be vannak tervezve az emberek.
2019. jún. 11. 13:02
 10/15 anonim ***** válasza:
Jah, értem mert ahova mi járunk, akkor mész amikor megjön, nincs ilyen.
2019. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!