Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Méhpempő progeszteron hiányra?

Sziasztok! Azok válasza érdekel akik hormon problémákra szedték a méhpempőt! Bevált?

Keress kérdéseket hasonló témákban: progeszteron, méhpempő, sárgatest hiány

jún. 10. 14:13  Privát üzenet  

A válasz
Én úgy tudom a méhpempőt nem progi hiányra szokták szedni, hanem a méhnyálkahártya vastagítására. De lehet rosszul tudom?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 11. 09:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
21. Napi progeszteron?
Progeszteron kremet csak orvos ajanlasaval lehet hasznalni? Volt olyan aki magatol kezdte el? Hogyan kell hasznalni? Es segitett valakinek?
0,60nmol/L progeszteron szint nagyon rossz 20. napon?
Olyan kismamákat, leendő anyukákat keresek, akik szivesen leirjak nekem, a siker vagy eppen sikertelen sztorijukat, mas is volt igy?
Hormon vérvétel? Progeszteron szint?
Lehet emiatt, alhasi és mellben szurkáló érzés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!