Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés
bóbita32 nevű felhasználó kérdése:

Jún 3-án volt a 2. inszemem a ciklus 12. napjan. PÉ szerintem csak szerdán volt. Most hétfőn és kedden eléggé szurkált a hasam és állandóan aludnék. Szerintetek lehet baba vagy csak a gyógyszerek hatása?

Keress kérdéseket hasonló témákban: inszemináció, babavárás

jún. 12. 13:40  Privát üzenet  

A válasz

Jó ég még csak kilenc nap telt ám el!

Amíg nem marad el a vérzés, addig felesleges bármire gondolnod, nem látunk bele a méhedbe!

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 12. 13:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudnátok olyan gyakorlatot javasolni, ami meghozza a menstruációt?
Duphaston - verzes ido elott?
Nem lehet gyerekem amióta tudom én állandóan csak sírok hogy lehet ezt feldolgozni?
A párommal menstruáció alatt 3 szór voltunk együtt. A 2. napon a 4. en az 5. -en. Most vagyok a ciklus 11. napján szúrkál a méhem, hőemelkedésem van, és állandóan fáradt vagyok...
Mi van olyankor amikor van peterés, tüszőrepedés is, csak éppen állandóan máskor, nem ugyanazon a ciklus napon?
Miben segít az E-vitamin szedése kisbabára vágyó nőknél? Mire fejti ki hatását? Mennyi az optimális adag belőle, és meddig lehet szedni? A ciklus melyik felében kell szedni?...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!