Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek miért nem jött...

Szerintetek miért nem jött meg rendesen a nöim? Terhes lehetek? Lennèbb leirtam mindent.

Figyelt kérdés
3-án kelett volna beteg legyek.3 napot késett utána meg 5 napot barnáztam. Ugy értve hogy mikor töröltem meg magam épp a wc papiron látszott. Fogamzásgátlobol kifelejtettem egy tabletát. Mert öszintén abba a tudatba voltam hogy bevettem. Kb 3 hete történt ez Triregolrol van szó. Mivel nem jött meg gondoltuk a párommal terhes vagyok és örültünk. jött az 1 hèt szünetem ahol megkelett volna jönnie a nöimnek és öszintén a szünetközbe is belém élvezett a párom. S azután ugye nem jött meg a nöim. Csak barnázás. Vagy 1 hete savam van hanyingerem. S hanytam is s kezdnek a melleim érzékenyek lenni és a fejem néha fáj. De 3 tesztem negativ. A nőgyogyászom azt mondta még várjak hétföig. Valaki még volt ebbe a cipöbe? van esély az örvendésre? :(
2019. jún. 12. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Huh,az elso mondatodon kb fel oran keresztul kuncogtam... A menstruacio nem betegseg ahogyan a terhesseg sem.

Oszinten szolva ha ilyen felelotlenek vagytok es babat akarok akkor mi a banatnak szedsz gyogyszert? Szerintem meg folosleges tesztelgetned vagy orvoshoz menned ugyanis meg mostansag lenne a beagyazodasi folyamat. Hihetetlen hogy semmit nem tudtok a fogantatasrol de azert csinaljatok...Mint a nyulak,szerintem jobb ha egyenlore nem esel teherbe,a gyerek erdekeben. Tanuljatok meg nehany evet.

2019. jún. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem v terhes!

Foggátlónál normális h egy megvonásos vérzés kimarad.

"öszintén a szünetközbe is belém élvezett a párom. "

Ez tök mindegy! A tabletta a szünetben is véd!

2019. jún. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Magyarországon úgy hívjuk: megjött a menstruációm/havi vérzésem/menzeszem. Se a női, se a betegség nem túl jó a menstruáció megnevezésre.

Azt meg igazán nem tudom minek "örvendenél" egy esetleges terhességnek, vagy az ellenkezöjének, fogamzásgátlót az szokott szedni aki éppen nem akar gyereket.

2019. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyan ez jutott az eszembe ami a 2. válaszolónak. Plusz barnázol és még van 3 teszted ami negatív. Szerintem 1fog gátló kihagyással még védett vagy. De ha ennyire szeretnétek babát, akkor miért szeded?
2019. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagy terhes.
2019. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Miért beszélsz úgy a menstruációról, mint egy 10 éves kislány? Felnőtt nő vagy nem? Ez egy természetes folyamat. Ilyenkor nem vagy “beteg” és nem úgy hívják, hogy “nőim” hanem, menstruáció, havi vérzés. Az orvosnak is így mondod? Ha azt le tudtad írni, hogy

“Belém élvezett a párom”, akkor ezzel mégis mi a baj?! Ezek nem trágár szavak, így hívják basszus. A szexnek mi a neve? Baba alkotás?

Bocsi, de ez annyira ki tud borítani..


Ha az orvos azt mondta várj hétfőig, akkor várj addig. Nem élném bele magam a helyedben és nem örülnék előre, mert ha nincs semmi, akkor csalódni fogsz.

2019. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

A "nőim"

Hát ezen beszabehu! 😃

Remélem nem vagy terhes, mert láthatóan fogalmad sincs sem a "nőiről", sem pedig arról, hogy hogyan működik a fogamzásgátló tabletta!

2019. jún. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
attol is függ mikor teszteltél...ha régebben teszteltél,lehet még nem mutatta ki,ha mostanában,és az negativ akkor nem vagy terhes....tesztelj egyet akár ma,ha terhes vagy akkor ki fogja már mutatni.
2019. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 qborka ***** válasza:

Még létezik a Triregol?

szerintem nem vagy terhes. De valóban fura, hogy örülnétek babának, ennek ellenére fogamzásgátlót szedsz.

2019. júl. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!