Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák

A kérdés

Szerintetek miért nem jött meg rendesen a nöim? Terhes lehetek? Lennèbb leirtam mindent.

3-án kelett volna beteg legyek.3 napot késett utána meg 5 napot barnáztam. Ugy értve hogy mikor töröltem meg magam épp a wc papiron látszott. Fogamzásgátlobol kifelejtettem egy tabletát. Mert öszintén abba a tudatba voltam hogy bevettem. Kb 3 hete történt ez Triregolrol van szó. Mivel nem jött meg gondoltuk a párommal terhes vagyok és örültünk. jött az 1 hèt szünetem ahol megkelett volna jönnie a nöimnek és öszintén a szünetközbe is belém élvezett a párom. S azután ugye nem jött meg a nöim. Csak barnázás. Vagy 1 hete savam van hanyingerem. S hanytam is s kezdnek a melleim érzékenyek lenni és a fejem néha fáj. De 3 tesztem negativ. A nőgyogyászom azt mondta még várjak hétföig. Valaki még volt ebbe a cipöbe? van esély az örvendésre? :(

jún. 12. 13:44  Privát üzenet  

A válaszok

Huh,az elso mondatodon kb fel oran keresztul kuncogtam... A menstruacio nem betegseg ahogyan a terhesseg sem.

Oszinten szolva ha ilyen felelotlenek vagytok es babat akarok akkor mi a banatnak szedsz gyogyszert? Szerintem meg folosleges tesztelgetned vagy orvoshoz menned ugyanis meg mostansag lenne a beagyazodasi folyamat. Hihetetlen hogy semmit nem tudtok a fogantatasrol de azert csinaljatok...Mint a nyulak,szerintem jobb ha egyenlore nem esel teherbe,a gyerek erdekeben. Tanuljatok meg nehany evet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont jún. 12. 13:48 Privát üzenet

Szerintem nem v terhes!

Foggátlónál normális h egy megvonásos vérzés kimarad.

"öszintén a szünetközbe is belém élvezett a párom. "

Ez tök mindegy! A tabletta a szünetben is véd!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont jún. 12. 13:49 Privát üzenet

Magyarországon úgy hívjuk: megjött a menstruációm/havi vérzésem/menzeszem. Se a női, se a betegség nem túl jó a menstruáció megnevezésre.

Azt meg igazán nem tudom minek "örvendenél" egy esetleges terhességnek, vagy az ellenkezöjének, fogamzásgátlót az szokott szedni aki éppen nem akar gyereket.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont jún. 12. 13:53 Privát üzenet
Igen, ugyan ez jutott az eszembe ami a 2. válaszolónak. Plusz barnázol és még van 3 teszted ami negatív. Szerintem 1fog gátló kihagyással még védett vagy. De ha ennyire szeretnétek babát, akkor miért szeded?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont jún. 12. 13:54 Privát üzenet
Nem vagy terhes.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont jún. 12. 13:54 Privát üzenet

Miért beszélsz úgy a menstruációról, mint egy 10 éves kislány? Felnőtt nő vagy nem? Ez egy természetes folyamat. Ilyenkor nem vagy “beteg” és nem úgy hívják, hogy “nőim” hanem, menstruáció, havi vérzés. Az orvosnak is így mondod? Ha azt le tudtad írni, hogy

“Belém élvezett a párom”, akkor ezzel mégis mi a baj?! Ezek nem trágár szavak, így hívják basszus. A szexnek mi a neve? Baba alkotás?

Bocsi, de ez annyira ki tud borítani..

Ha az orvos azt mondta várj hétfőig, akkor várj addig. Nem élném bele magam a helyedben és nem örülnék előre, mert ha nincs semmi, akkor csalódni fogsz.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont jún. 12. 13:55 Privát üzenet

A "nőim"

Hát ezen beszabehu! 😃

Remélem nem vagy terhes, mert láthatóan fogalmad sincs sem a "nőiről", sem pedig arról, hogy hogyan működik a fogamzásgátló tabletta!

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont jún. 12. 14:22 Privát üzenet
attol is függ mikor teszteltél...ha régebben teszteltél,lehet még nem mutatta ki,ha mostanában,és az negativ akkor nem vagy terhes....tesztelj egyet akár ma,ha terhes vagy akkor ki fogja már mutatni.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont jún. 12. 14:25 Privát üzenet
qborka nevű felhasználó válasza:

Még létezik a Triregol?

szerintem nem vagy terhes. De valóban fura, hogy örülnétek babának, ennek ellenére fogamzásgátlót szedsz.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont júl. 5. 15:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2. clostis kúrán vagyok túl.14. cn volt 22mm domináns tüsző, mely pár napig feszített rendesen. A 6. ,11,15,17 napon tudtunk együttlenni. Sikerülhet?
Nem jött meg rendesen. Vagy csak késik?
Két hete barnázás és pecsételő vérzés. Meg fog jönni még rendesen a menzeszem? (többi lent)
Kinek milyen mellékhatásokat és milyen tünetek okozott? Akinek megjött mellette az rendesen vérzet, mint nélküle?
Kedden voltam eg. Küreten.2 napig rendesen véreztem. Ugytűnt, h elmúlt. Erre barnás jön s büdös. Ez normális?
Olant szeretnék kérdezni? Hogy volt kb 3 honapja egy vetélésem és utána 2 alkalommal megjött rendesen júliusban megjött 22én kiszámoltam a peteérérs idöpontját aug 5ére jött ki...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesési problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!