Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért ilyen nehéz teherbe...

Miért ilyen nehéz teherbe esnem? Miért van ennyi bajom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon igazságtalannak érzem,hogy fiatalon ennyi egészségügyi problémám van. :( Nem dohányzom,nem is próbáltam! Nem iszok alkoholt! Inzulin rezisztenciám van, pajzsmirigy problémám van, endometriózisom van, cisztáim vannak (nem nőgyógyászati,több műtéten túl vagyok,de kiújulnak), több helyen vannak a testemben.Próbálkozunk egy ideje babával,de 2 vetélésem már volt..ami fájdalmas volt testileg,lelkileg.

Ma közölte velem az orvos,hogy meddő vagyok szerinte :(

Teljesen összetörtem. Kezdem feladni.

28/N


2019. jún. 14. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudok segíteni sajnos, de megértelek, hasonló helyzetben vagyok 24 évesen.
2019. jún. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Sajnálom :( Olyan igazságtalan...aki nem szeretne,annak meg tök könnyen össze jön
2019. jún. 14. 12:43
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén sajnálom, de kérlek ne kezdj másokat bántani hogy "bezzeg nekik", meg igazságtalan, hidd el, mindenkinek megvan a maga baja. És neked ettől nem lesz jobb. És mivel fiatal vagy egyáltalán nem kell feladnod, lehet hogy lombikkal lesz gyereked, de azért még ne mondj le róla. Nem értem hogy lehetnél meddő ha vetéléseid voltak? Ez nagyon szomorú de azt jelenti hogy sikerült már teherbe esned.
2019. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó! Látod most annyira csak ez van előttem,hogy én miért? A másikat meg irigyelem,hogy bele se gondolok,hogy esetleg ott is mik lehetnek :(
2019. jún. 14. 13:05
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Kezelve van az IR? Jársz endokrinologushoz?
2019. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen járok endokrinológushoz.
2019. jún. 14. 13:30
 7/14 anonim ***** válasza:

Diéta, sport hogy megy?


Kitartás, ha beleadsz mindent, lehet babád.



Egy IR-es, pajzsmirigyes, mmagas prolaktinos Anyuka.

2019. jún. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Én 23 éves vagyok ugyanezzel a problémával. Nekem jelenleg “csak” pajzsmirigy alulműködéssel vagyok diagnosztizalva, magas Anti-TPO-val.

Hamarosan megkezdjük a további kivizsgálást.

Most volt vetélésem. Azelőtt másfél évig nem jött a baba.

Átérzem a helyzeted teljes mértékben.

Én is igazságtalannak tartom a helyzetet. De másrészről meg megvan mindenem amit szerettem volna, szerető párom 6 éve, most vettünk házat. Esküvő is tervben van.

És igen lehet másnak hamar jön a baba, de nem lehet tudni mit vesz el ott az élet tőle cserébe.

Muszáj összeszedni magunkat és nem szabad feladni.

Írták itt az étrendet, az egy jó kiindulási pont az életmód váltás. Sokat segíthet a betegségeken. Én is most ezt fogom tenni.

És mihamarabbi teherbeesést kívánok neked is!!🌈

2019. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
AZ étrend nehezen megy nagyon,de próbálom kisebb nagyobb sikerekkel tartani. Sport nehéz,mert porckopásom van,a térdem nagyon fáj,biciklizni próbálok,azt mondták az erősítheti,de lehet műtét lesz belőle.
2019. jún. 14. 15:36
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

A vér magas inzulinszintje okozhat vetélést. Ezért nagyon oda kéne figyelni rá! Erre sok orvos nem hívja fel ilyen hangsúlyosan a figyelmet.


36 évesen én ugyanezt érzem, de most vagyunk a lombikunk közepén és nagyon-nagyon bizakodó vagyok! :)

És szerintem jogod van azt érezni, hogy másnak miért és neked nem, amíg ezzel nem bántasz mást. Dühöngd ki, sírd ki, gyászold el, de lásd azt is, hogy nincs itt a vége, egy csomó megoldás még előttetek van. ;)


Trombózis és infertilitás 3-as panelt néztek nálad?

NK-ölősejt? Citogenetika? Kariotipizálás?

2019. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!