Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Embrió transzfer után Nektek...

Niiiiki kérdése:

Embrió transzfer után Nektek mennyi volt a hcg szint?

Figyelt kérdés

Nekem ma 10. Napon 206 lett. Tudom hogy mindenki más de kicsit parázok az ikerterhességtől.

már van egy fiam aki szintén lombik baba akkor 10. Napon 75 volt. Ahhoz képest ez lényegesen több 😊köszönöm


2019. jún. 14. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 1 db 5 napos blasztocisztát ültettek be, ET+14 napon volt 685, ET+20 napon pedig 3849 :)

De tényleg nagyon széles skálán mozog, attól is függ, hány napos embrió volt stb. A normál értékek is nagyon szélesek, szóval ebből nem kell levonni semmilyen összefüggést! :)

2019. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Hány naposakkal? Nekem et+12-n volt 278, 2 napos embriókkal. Ikrek lettek :)
2019. jún. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Nagyon köszönöm a válaszokat! 4 naposan kaptam vissza őket! A fő lényeg, hogy egészséges legyen. Ami nagyon érdekes az elsó lombikom is ikerterhességnek indult, vissza is esett a hcg-m csak akkor még nem tudtuk miért. 8. Héten elmentem 5d-re mert elég párás kismama voltam és ott derült ki, hogy a másik is beágyazódott és fejlődésnek indult😊
2019. jún. 15. 05:37
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Et+9 115 egy baba

Et+9 317 két baba


Mindket esetben 5 napos embriokkal

2019. jún. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Másodjára ikrek? Mennyire volt nehéz 2 kicsi babával úgy h van egy nagyobb😊?

2019. jún. 15. 10:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kicsik neg csak 2 honaposak, a nagy 20 hónapos. Egyelőre sokkal könyebb, mint számítottam. Ritkán fordul elő, hogy összecsúszik a nap és mind egszerre éhes ebédidőben. Igaziból a nagy napirendjehez próbálom igazítani a kicsiket. Ugyanúgy megyünk mindenfele, mint előtte. Elindulni nehezebb, jól végig kell gondolni, de szerencsére jo idő van, így oltoztetni nem kell. Az elmenos taskaba minden össze van készítve pelenka, pelenka tartó (mosható pelenkat használok) popsitorlo, váltóruha ha abból valami kikerül ahogy hazaérünk potlom, ilyen egyszerű dolgokkal próbálok könnyíteni.
2019. jún. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem fet+14 napon volt 1980 a hcg, egypeteju ikrek lettek:)
2019. jún. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudni már hogy hány baba lesz?
2019. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!