Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Méhpempőből melyik gyártó...

Méhpempőből melyik gyártó terméke vált be?

Figyelt kérdés
Látom van itt több gyártó is, de nem tudom melyik a megbízható. Ti melyiket vettétek?
2019. jún. 17. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, most szeretnék rendelni. Remélem kapunk válasz kedves kérdező!
2019. jún. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én is ezután keresgéltem a napokban, így arra a következtetésre jutottam, hogy a dydex 100gr. méhpempő érett egy próbára. Épp ma rendeltem meg, remélem hozza amit kell. :)
2019. jún. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék, ha pár hét vagy a kúra után leírnád a tapasztalataidat. 1 éve nem jön a kistesó és gondoltam ezt megpróbálnám.
2019. jún. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Dr.Árvay György méhésztöl szoktam venni.
2019. jún. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia megtudnád adni Dr Árvai György elérhetőségét? Én is szeretnék venni. Emlekszem amikor a Lányommal próbálkoztunk 7 éve akkor az Árvai Méhészettől rendeltem. Fecskendőkbe küldte leírással együtt mikor mennyit vegyek be. Nekünk nagyon bevált de most nem találom sehol az elérhetőséget. Előre is Nagyon Köszönöm
2019. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!