Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Herevisszér műtét utána mikor...

Herevisszér műtét utána mikor sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Páromnak Április 12.én volt a műtét

2019. jún. 18. 11:41
 1/4 anonim válasza:

Gondolom mondta az orvos, hogy újra spermavizsgálat kell majd. Sajnos sok ismerősömet érinti ez a probléma és nem volt jobb a spermakép a műtét után sem.

Tudom, hogy most azt szeretted volna olvasni, hogy hamar sikerült de sajnos a közvetlen tapasztalatok nem ezt mutatják. Kívánom, hogy neked ne így legyen.

2019. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fel ev.
2019. jún. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 vagyok, erdekes de en legalabb 3 part ismerek akiknek uez volt a baj es nekik is osszejott egy even belul. 1et nem akiknek nem, de ott a lany nem atjarhato igy meddosegisek lettek aminel eleg hosszu a kivizsgalas (ugy nez ki pcos-is) meg a varolista.


Ferjemet 3 es fel eve mutottek mindkét oldalon visszeres volt... Nekunk van egy gyermekunk mar aki eppen 3 eve fogant (nem mellekesen tobb ev varakozas utan) plusz most vagyok 4 honapos terhes az ikreinkkel akik masodik vedekezes nelkuli hónapban megfogantak, szoval nem kell feladni.

2019. jún. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező! Sikerült azóta? Mennyi idő után?

Nálunk is ez a probléma, férjem most fog menni műtétre.

2019. dec. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!