Magas az ébredési hőm a ciklus első felében, mi okozhatja?

Figyelt kérdés
A ciklus 7. napján tartok és 36,9 az ébredési hőm. Az előző napokban 36,8 volt, tehát ma reggelre még feljebb ment. Mi lehet ennek az oka? Lehet köze hozzá, hogy nagyon meleg van éjszaka is? (Tetőtéri lakásban lakunk) 4 hónapja mérem a hőmet és általában 36,6 szokott lenni az alaphőm. Mindig reggel 7-kor mérem.
2019. jún. 26. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Hat 3 dolog állhat fent.

1. Babát varsz annak ellenére hogy gondolom volt menstruaciod.

2.Pajzsmirigy tulmukodes is okoz magasabb ébredési hőt.

3 Lehet a meleg miatt.


En is homerozok, es reggelente 36,4-36,5 a hőm annak ellenere hogy majd 30 fok van a szobamban.

2019. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!:)

Sajnos baba nincs, teszteltem.

Kedden megyek vérvételre, megnézetem a pajzsmirigyet.

De érdekes, hogy ma reggel a megszokott 36,6 átlaghőmet mértem és tegnap este egy kis lehűlés is volt, eső stb nem volt melegem este és jól is aludtam. Ha esetleg a holnap reggeli is 36,6 körül lesz, akkor azért kicsit megnyugszom és reménykedem, hogy csak a meleg és a rossz alvás.

2019. jún. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!