Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kaáli. Peteérés nincs. Ösztrog...

Kaáli. Peteérés nincs. Ösztrogénhiány van. Valaki lett így terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ki vagyok vizsgálva. Nincs elég Fsh es lh a szervezetemben.A nőgyógyász adott bemfola injekciót,de nem lett tüszőm sajnos tőle. Most elküldött a Kaáliba. Valaki hasonló módon került be oda?

Lett baba belőle?

Köszönöm a válaszokat!



2019. júl. 3. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi az fsh, lh érték ill. 3. napi ösztrogén? AMH-t megnézetted? Korod?
2019. júl. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs normàl ciklusom,sajnos. 55 pmol az osztrogen.nagyon alacsony.az fsh lh is 0,7 egyseg. 29 éves vagyok..
2019. júl. 4. 06:20
 3/6 A kérdező kommentje:
Amh 0,61, de legutobb 1,22 volt
2019. júl. 4. 06:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan sikerült felvinned ennyire az AMH-t? D-vitamint szedtél?
2019. júl. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Huhhh... Hát nem tudom lesz-e itt olyan, akinek hasonló volt, de lehet, hogy a Kaáliban a petesejt donációt fogják javasolni.


AMH ingadozhat ennyit, az önmagában nem is olyan vészes. Kíváncsi leszek mit mondanak neked. Biztos javasolnak néhány ilyenkor szokásos vitamint és táp.kiegészítőt, de hogy sikerül-e belőle ép petesejtet csinálni, az kérdéses

Szeribtem az is fontos tényező lehet, hogy nejed mikyen az életviteled, anyukádnak milyen volt, mikor veled volt terhes, illetve családban előfordult-e korai klimax....

2019. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*neked milyen
2019. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!