Ha 5 napja nem látott az orvos tüszőt, akkor teljesen biztos, hogy most sincs?

Figyelt kérdés
2019. júl. 7. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem biztis. Hanyadik napod volt 5napja?
2019. júl. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A 9. napon nézte UH n, azt mondta, esélytelen hónap :( eléggé elkeseredtem.
2019. júl. 7. 22:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen uh által igazolt esélytelen hónapom. Nem mondom, hogy nem bízom az orvostudobmányban, de akkor estem teherbe. Előtte volt több hőmérőzés és uh által igazolt termékeny hónapom, aztán nem jött be.


Szóval hajrá

2019. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatást, ezt igazán jó volt olvasni! Jó egészséget kívánok!
2019. júl. 7. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Nálam: januárban (több hónapnyi vigzsgálat és több hüvelyi fertőzés után) az orvos azt mindta, hogy sajnos mivel nincs peteérésem mar hónapok óta, ezért a teherbeesés esélye 1-5%. Nem nyugodtam bele. Felkerestem meg 2 nőgyógyászt abban a hónapban. A diagnózis ugyanaz. Lombikot javasoltak, hormonterápiával talán lesz tüszőm, de ennek sincs sok esélye. Azert az egyik az esélytelenek nyugalmaval hormonkészítmenyt írt fel. El is kezdtem. 2 hét bőgés és mélypont után bejelentkeztünk egy kórházba, hogy a lombik eljáráshoz vizsgalatokat csináljanak. Márciusban mentünk az első vizsgálatra. Az orvos csak annyit mondott, hogy gratulál, és a tiszteletdíját visdzautalja, mert nem lesz rá szükség ;) decemberre várjuk a kisfiúnkat :)
2019. júl. 10. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gratulálok!! Ennek igazán örülök :) Nagyon jó ilyen történeteket is olvasni!! Jó egészséget kívánok!
2019. júl. 10. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!